GENEL GÜNDEM

250 KİŞİ İŞSİZ KALACAKTI O KARARDAN VAZGEÇİLDİ

250 KİŞİ İŞSİZ KALACAKTI O KARARDAN VAZGEÇİLDİ

FERHAT AKGÜN

 

Cengiz ve Kolin Şirketler Grubu’na ait Boğaziçi ve Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş Tekirdağ’daki çağrı merkezini kapatma kararından vazgeçti.

 

Cengiz ve Kolin Şirketler Grubu’nun elektrik dağıtımında faaliyet gösteren iki şirketi Boğaziçi ve Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin çağrı merkezi 2016 yılında Tekirdağ’da hizmete açılmıştı. Şirket yaklaşık 250 çalışanı olan merkezi kapatma kararı almıştı. Kapanma karanı Tekirdağ Odak Haber’in gündeme getirmesinin ardından tepki olmuştu.

 

Kapanma kararından vazgeçildiğini AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel sosyal medya hesabından duyurdu.

Yel, “İl Başkanımız Sn. Mestan ÖZCAN ile beraber yaptığımız girişimler sonucunda Boğaziçi ve Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş’nin (BEDAŞ) Tekirdağ’daki çağrı merkezini kapatarak daha önce Kars’ta açtığı çağrı merkezinde faaliyet göstereceği kararı Enerji Bakan Yardımcımız Sn. Abdullah Kancan ve Şirket yetkilileri ile görüşmelerimiz neticesinde bu karardan vazgeçilmiştir. BEDAŞ Çağrı merkezi kapatılmayacak olup, faaliyetlerine ilimizde eskisinden daha iyi hizmet verecek şekilde devam edecektir. Hemşerilerimize ve Bedaş Tekirdağ çağrı merkezi çalışanlarımıza  bu müjdeyi veriyoruz, hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL