GENEL GÜNDEM

30 YILDIR TEKİRDAĞ’DA TİCARET YAPAN İŞADAMI 16 DERSLİKLİ OKUL YAPTIRIYOR

30 YILDIR TEKİRDAĞ’DA TİCARET YAPAN İŞADAMI 16 DERSLİKLİ OKUL YAPTIRIYOR

Aslen Nevşehirli olan ve Tekirdağ’da 30 yıldır ticaret yapan Ramazan Erdoğan maliyeti 20 milyon TL’yi bulan 16 derslikli Özel Eğitim Okulu yaptırıyor.

Kamyon galericiliği ve ticaretle uğraşana İş İnsanı Ramazan Erdoğan Süleymanpaşa ilçesi Hürriyet Mahallesi’nde 16 derslikli Özel Eğitim Okulu yaptırıyor. Okul için inşaata başlayan bağışçı iş insanı Erdoğan, “30 yıldır bu memlekette ticaret yapıyorum. Bu zamana kadar çeşitli hayırlarımız oldu. Bu hayırlarımızı bir okulla taçlandıralım dedik. Ben sayın valimiz Aziz Yıldırım’a Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya’ya, İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan’a, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Kaan Sinan Tohumcu’ya ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Erdoğan, “Avukat oğlum Mustafa Erdoğan tarafından kısa bir süre önce protokol imzaladık ve inşaata başladık. Eski Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi bahçesine 16 derslikli okulu yapıp teslim edeceğiz. Otistik engelli evlatlarımızın faydalanacağı bir okul olacak. Çocuklarımızın daha iyi ortamda eğitim almalarını umut ediyorum. Tekirdağ’ımızdan kazandıklarımızla yine şehrimize faydamız olsun istedik. Devletimiz varolsun. Bizlerde gücümüzün yettiği ölçüde devletimizin yanındayız” dedi.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL