GENEL GÜNDEM

ACILARIN ÇOCUĞU ŞÖHRET OLACAĞI HAYALİ İLE YAŞIYOR

ACILARIN ÇOCUĞU ŞÖHRET OLACAĞI HAYALİ İLE YAŞIYOR

FERHAT AKGÜN

Tekirdağ’da yaşayan Şanlıurfalı ‘Acıların Çocuğu’ 49 yaşındaki Nezir Yıldırım sahne ismiyle Nezir Yenises, 12 yaşından beri garsonluktan kazandığı parayla 10 kaset çıkardı 15 klip çekti. Ünlü olmak için her kapıyı çalan Yıldırım, bir gün ünlü olacağı hayali ile yaşadığını söyledi.

SAHNE İSMİ NEZİR YENİSES

12 yaşında Şanlıurfa’daki köyünden ünlü olma hayaliyle çıkan ve çalmadık kapı bırakmayan Nezir Yıldırım sahne ismi ile Nezir Yenises, ünlü olma hayalinin peşinden koşuyor. Lokanta ve kafelerde garsonluk yaparak geçimini sağlayan Yıldırım, bu zamana kadar garsonluktan kazandığı parayla 10 kaset çıkardı, 15 de klip çekti. Kliplerinin birinde Yeşilçam Oyuncusu Şehnaz Dilan da yer aldı.

200 BİN TL PARA HARCADI

Bu zamana kadar ünlü olmak için 200 bin TL’ye yakın bir para harcadığını ifade eden Yıldırım, “12 yaşında köyümden ünlü olmaya çıktım. İstanbul’dan sonra Tekirdağ’a geldim. 15 klip çektim 10 kaset çıkardım. Klibimde Şehnaz Dilan ile oynadım. En büyük hayalim ünlü olmak. Tek bir şarkı ile tutturmak istiyorum. Tek bir şarkı ile fırlamak istiyorum. Bir de İbo Şov’a konuk olmak istiyorum. Bu hayalle yaşıyorum. Emeklerimin boşa çıkmamasını istiyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL