GENEL

Ali Rıza Eti yenilgiyi kabul etti

Ali Rıza Eti yenilgiyi kabul etti

Tekirdağ Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Eti, Süleymanpaşa’da oda seçimlerinin tamamlanmasının ardından sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Çok yoğun ve hararetli geçen oda seçimlerinin tamamlanması sonrasında Tekirdağ Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Eti, ”Bu İş Benim için bitmiştir” diyerek herkese kapısının açık olduğunun altını çizdi.

BU İŞİN İÇERİSİNDE KAYBETMEKTE VAR

Konuyla ilgili kişisel sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Eti ” Bu gün yapılan bakkallar odamızın seçimiyle, Süleymanpaşa’mızdaki oda seçimlerini tamamlamış bulunuyoruz. Başta en son seçimi kazanarak güven tazeleyen Emine Arıkan başkanım olmak üzere seçimi kazanan tüm başkanları ve ekiplerini tebrik ediyorum. kendilerine hayırlı görevler diliyorum. Bizim yanımızda veya karşımızda mücadele edip, seçimi kaybeden arkadaşlarımı da tebrik ediyorum, çünkü onlarda çok mücadele ettiler ama olmadı başaramadılar, üzülmesinler, bu işler böyledir neticede kaybetmekte var. Kaybetmeyi görmeyen kazanmanın kıymetini bilemez.

TÜM YAŞANANLARI UNUTUP BU ÇEKİŞMEYİ BİTİRMEK İSTEYENE KAPIM AÇIK 

Eti; ” Hiç bir sebep yokken 5 temmuzda esnaf kefalet seçimlerinde bizleri yıkmaya çalışarak başlattıkları gereksiz çekişme, benim için bu gün itibarıyla bitmiştir. Bize yaşattıkları üzüntüyü ve stresi yaşasınlar görsünler bir daha da böyle gereksiz işlere kalkışmasınlar diye karşılarında çalıştım. Bu günden sonra tüm bu yaşananları unutup, bu çekişmeyi bitirmek isteyen kim varsa, kapım açıktır. Bekliyorum. Kendilerinden randevu istedim; Kabul etmeleri halinde, kazanan tüm oda başkan ve yöneticilerini bizzat gidip tebrik etmeye hazırım. Bizleri seven ve işlerin buralara gelmesine üzülen tüm ortaklarıma ve Süleymanpaşadaki halkımıza, saygılarımla arz ederim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL