GENEL

Aşı karşıtı işletmecinin son mesajı aşınızı yaptırın oldu

Aşı karşıtı işletmecinin son mesajı aşınızı yaptırın oldu

FERHAT AKGÜN

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde restorant işleten 38 yaşındaki Onur Öztürk Hacıosmanoğlu, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Yakın çevresine aşı için ‘bunlar tuzak’ diyen ve aşı olmayı reddeden Hacıosmanoğlu, ölmeden önce sosyal medya hesabında ‘aşınızı mutlaka yaptırın’ diye yazdı.

AŞI KARŞITIYDI

Edinilen bilgiye göre Çorlu’da restorant işletmeciliği yapan 38 yaşındaki Onur Öztürk Hacıosmanoğlu korona virüse yakalanarak tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 2 çocuk babası Hacıosmanoğlu’nun ölüm hbaeri sevenlerini yasa boğdu. Hacıosmanoğlu’nun yakın çevresine aşı ile ilgili ‘bunlar tuzak’, bunlara inanmayın, maske de aşı da yalan’ dediği ve aşı olmadığı kaydedildi.

SON MESAJINDA: AŞINIZI MUTLAKA YAPTIRIN

Hacıosmanoğlu 5 Eylül tarihinde sosyal medya hesabında yazdığı mesajında aşı çağrısı yaptı. Hacıosmanoğlu, “Arkadaşlar aşınızı mutlaka yaptırın. 5. Gündür ölmekten beter durumdayım ve hastanede tedavim devam ediyor her an ölmek gibi bişey bu lanet vürüs, kendinizi ailenizi düşünün ve bir dakika bile kayıp etmeden aşı randevusu alın çok zor bir illet heran acı çekerek ölüp ölüp diriliyorsunuz. Birde yoğun bakımdakiler boğazları delineneler mi istersin herşer çok kötü çok. Hemen aşı yaptırın gelip sizi bulacak aksi halde vakalar zaten zirvede sıra sizde mesajını verdi.
Hacıosmanoğlu öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Çorlu’da toprağa verilecek.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL