Asyaport’tan ödüllü fotoğraf yarışması

Asyaport’tan ödüllü fotoğraf yarışması

16 Mart 2022 10:21
Asyaport’tan ödüllü fotoğraf yarışması
0

BEĞENDİM


Asyaport “limanda yaşam” temalı fotoğraf yarışmasına ev sahipliği yapıyor. Davet usülü düzenlenen ödüllü yarışmanın sonunda sergilenmeye hak kazanan 30 fotoğraf 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nda Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde sergilenecek.

 

Tekirdağ’da bir çok etkinliğe ev sahipliği yapan Asyaport bu kez kapılarını fotoğrafçılara açıyor. Asyaport’un davet edeceği fotoğrafçılar belirlenen tarihlerde liman sahası içerisinde liman yaşamını fotoğraflayacak. Limanda yaşam temasıyla düzenelenen yarışmada fotoğrafçılar çekecekleri fotoğraflar ile limandaki çalışmaları ve hizmetleri belgeleyerek izleyicilere aktaracak.

4 kişilik jüri tarafından yapılacak oylama sonucunda dereceye giren, mansiyon kazanan ve sergilenmek için seçilen fotoğraflar 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nda Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde sergilenecek. Yarışma için hazırlanacak kitap/katalog daha sonra katılımcılara iletilecektir.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.