EKONOMİ GENEL GÜNDEM

ASYAPORT’TAN VALİLİĞE ERZAK DESTEĞİ

ASYAPORT’TAN VALİLİĞE ERZAK DESTEĞİ

Türkiye’nin en büyük konteyner limanları arasında yer alan Asyaport ve Medlog, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Tekirdağ Valiliği’ne 2 bin koli erzak desteğinde bulundu. Vali Yıldırım desteklerinden dolayı Soyuer ailesine teşekkür etti.

 

2 BİN KOLİ TESLİM EDİLDİ

 

Pandemi sürecinde önemli sosyal sorumluluk görevleri üstlenen Asyaport ve Medlog firmaları Ergene Belediyesi’ne bin koli gıda yardımının ardından 2 bin koli de Tekirdağ Valiliği’ne gıda kolisi desteğinde bulundu.  Paket teslim törenine Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Eşi Güllühan Yıldırım, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, Asyaport Kılavuzluk sahibi Eczacı Gülsün Soyuer,  firma çalışanları ile valilik personeli katıldı. Gıda kolileri çevreyolundaki AFAD deposuna yardıma muhtaç vatandaşlara ulaştırılmak üzere teslim edildi.

 

SOYUER AİLESİNE TEŞEKKÜR ETTİ

 

Asyaport ve MSC ailesine teşekkür eden Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, “Mübarek ramazan içindeyiz. Bu ay yardım ayı. Yardımsever vatandaşlarımız yardımlarını yapıyor. Bu sayede bizler de muhtaç vatandaşlarımıza yardımları ulaştırıyoruz. Şehrimizin ülkemizin göz bebeği Asyaport Limanı Sahibi Ahmet Soyuer Ağabey ve değerli eşleri muhtaç ailelere yardımda bulunmayı amaçladılar. 2 bin gıda kolisi hazırlayarak bizlere teslim ettiler. Bizler de bu kolileri sosyal yardımlaşma vakfı üzerinden vefa destek gruplarımızla vatandaşlarımıza ulaştıracağız.  İhtiyacı olan insanlarımıza dağıtacağız. Planlamalarımızı yaptık birkaç gün içerisinde yardımları ulaştıracağız. Kendileri daha önce de 400 adet tablet bizlere öğrencilere dağıtılmak üzere teslim etmişlerdi” dedi.

 

DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK

 

Pandemi sürecinde zor günler geçiren vatandaşın yanında her daim olmaya gayret gösterdiklerini ifade eden Gülsün Soyuer, “Ülkemizin geçmiş olduğu bu zorlu süreçte biz de Asyaport ve Medlog olarak Ergene Belediyesi’ne bin koli erzak desteğinde bulunduk.  Şimdi ise Tekirdağ Valiliğimize 2 bin koli gıda paketimizi teslim ettik. Ben bizlere bu olanağı sağladığı için sayın valimiz ve kıymetli eşlerine teşekkür ederim. Desteklerimiz her daim devam edecek.” dedi.

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL