ATA TEPE’YE YAPILACAK BİTTİĞİNDE BÖYLE OLACAK

ATA TEPE’YE YAPILACAK BİTTİĞİNDE BÖYLE OLACAK

19 Ağustos 2021 09:23
ATA TEPE’YE YAPILACAK BİTTİĞİNDE BÖYLE OLACAK
0

BEĞENDİM


Süleymanpaşa Belediyesinin prestij projelerinden olan Ata Tepe Gençlik Merkezinde proje çalışmaları tamamlanarak, ihale aşamasına gelindi.

Süleymanpaşa Belediyesinin şehrin en güzel manzaralarından birine sahip olan Ata Tepe’de inşa edeceği Ata Tepe Gençlik Merkezinde proje çalışmaları tamamlanarak, ihale aşamasına gelindi. Tamamlandığında şehre hâkim bir noktada yükselecek olan Atatürk Anıtı ve Türk Bayrağı ile ziyaretçileri karşılayarak şehri hafızalara kazımayı amaçlayan Süleymanpaşa Belediyesi, bünyesinde büyük bir tema park, seyir terasları ve dinlenme alanlarını da barındıran Paşa Park projesi ile de Süleymanpaşa’yı bir cazibe merkezi haline getirmeyi hedefliyor.

YÜKSEL: TRAKYA’NIN EN BÜYÜK GENÇLİK MERKEZİ OLACAK

Projenin gidişatı ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel; “Verdiğimiz sözlerden birini daha tutarak, şehrimize kazandırmayı hedeflediğimiz devasa projemizin ihale aşamasına geldiğinin müjdesini siz değerli hemşerilerimize vermek istiyorum. Tamamlandığında Trakya’mızın en büyük gençlik merkezini de içerisinde barındıracak olan Ata Tepe Gençlik Merkezimizde; etüt merkezlerinden tiyatro salonlarına, yüzme havuzları ve spor alanları ile eğlence merkezine kadar birçok aktivite alanlarını içerisinde barındıran projemizin önümüzdeki aylarda ihalesini gerçekleştireceğiz. 15 bin gencimize hizmet verecek olan bu bölgede Süleymanpaşamızın yanı sıra Trakya bölgesinde yer alan gençlerimize de birçok branşta eğitimler verip, tesisimizden yararlanma imkânı sunacağız. Projemiz şehrimize, bölgemize, gençlerimize hayırlı olsun,” ifadelerini kullandı.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.