GENEL

Başkan Yüksel öğrencilerin karne sevincine ortak oldu

Başkan Yüksel öğrencilerin karne sevincine ortak oldu

2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılının son gününde Ticaret Borsası İlkokulu ve Ortaokulu’na ziyarette bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, sınıflarda öğrencilerle bir araya gelerek yıl boyunca gösterdikleri performans dolayısıyla çocukları tebrik etti.

YAZ KURSLARINA DAVET ETTİ

Öğrencilere hitap eden Başkan Yüksel, ders başarısının önemli olduğunu ancak okul dışında yeni beceriler geliştirmek ve hobiler edinerek çok yönlü olmak gerektiğini dile getirdi. Yüksel, tüm öğrencileri Süleymanpaşa Belediyesi tarafından yaz boyunca düzenlenecek olan ücretsiz kültür, sanat ve spor kurslarının yer aldığı Yaz Okuluna katılmaya davet etti.

Öğrencilerin karne sevincine ortak olan Belediye Başkanı Yüksel, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya ve Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla ile birlikte karnelerini takdim etti.

“ÇOK ÇALIŞTILAR, GÜZEL BİR TATİLİ HAK ETTİLER”

Karne etkinliği hakkında açıklamada bulunan Yüksel, “2021-2022 Eğitim Öğretim Yılının son ders zili bugün çaldı. Öğrencilerimiz bir yıl boyunca çok çalıştılar, çok yoruldular ve güzel bir yaz tatilini hak ettiler. Biz de, Süleymanpaşa Ticaret Borsası İlkokulu ile Ortaokulu’nda öğrenim gören öğrencilerimizin karnelerini dağıtarak, sevinçlerine ortak olduk. Kaymakamımız Sayın Harun Kaya ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ebubekir Atilla ile birlikte katıldığımız karne etkinliğinde, tüm çocuklarımıza başarılar, gönüllerince geçirebilecekleri güzel bir yaz tatili diledik ve belediyemizin her yaz düzenlediği Yaz Okulu’na katılmaya davet ettik. Her şey çocuklarımızın gönüllerince olsun,” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL