GENEL

BAYBURTLULAR DERNEĞİ’NE GÜÇLÜ ADAY

BAYBURTLULAR DERNEĞİ’NE GÜÇLÜ ADAY

FERHAT AKGÜN

Tekirdağ’da esnaflık yapan Recep Karadaşdan ve yönetimi Tekirdağ Bayburtlular Kültür ve Yardimlaşma Derneği’ne adaylığını açıkladı. Karadaşdan “Tekirdağ Bayburtlular Derneği’ni omuzlarında taşıyarak, ağır sorumlulukları olan bu makamı temsil ederken siz değerli üyelerimizin size layık olma ve teveccühünü kazanma arzusundayız” dedi.

Recep  Karadaşdan bir restoranda yönetimi ile birlikte Tekirdağ Bayburtlular Kültür ve Yardimlaşma Derneği’ne adaylığını açıkladı. Basın toplantısında yönetimde yer alan Ömer Polat, Yaşar Eren, Resül Dağ, Özkan Bayrakçeken, İbrahim  Karakul, Recai Karataştan, Kadir Kacır, Ömer Akpınar, Abdurrahman Coşkun , Muhammet Daşdan, İrfan Turan, İdris Karamavuş ve Dursun Oruç katıldı.

‘ÜYELERİMİZE LAYIK OLMA VE TEVECCÜHÜNÜ KAZANMA ARZUSUNDAYIZ’

Niçin aday olduğunu açıklayan Karadaştan, “22 Ocak’ta yapılacak Tekirdağ Bayburtlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği olağan genel seçimlerine sayılı günler kaldı. Yapılacak seçimde arkadaşlarımla birlikte ekip oluşturarak dernek yönetimine talibiz. Değerli üyelerimiz dernek yönetim kuruluna niçin ve neden talibiz? Biz geçmişten gelen tecrübelerimizle birlikte yaptıklarımız yapacaklarımızın şiarıdır çıkmış olduğumuz bu yolda büyüklerimden ve geçmişimizden gelen derin bağları ve akrabalıkları, dostluları üzerine bina edilmiş bir toplumun aynı düşüncelerle kültürünü ananesini geleneklerini unutmadan geleceğimiz olan gençlerimize bir rol model yönetim kurulu oluşturarak Tekirdağ Bayburtlular Derneği’ni omuzlarında taşıyarak, ağır sorumlulukları olan bu makamı temsil ederken siz değerli üyelerimizin size layık olma ve teveccühünü kazanma arzusundayız” dedi.

‘AMACIMIZ DERNEĞİMİZİN AĞIRLIĞINI VE SAYGINLIĞINI HERKESE HİSSETTİRMEKTİR’

Yapacakları çalışmaları anlatan Karadaşdan “Değerli üyelerimiz amaç ve gayemiz Tekirdağ Bayburtlular Derneği’nin ağırlığını ve saygınlığını herkese hissettirmektir. Kurumlara olan sorumluğu ve yapılacak olan işleri karşılıklı oturarak tartışarak diyalog yoluyla çözüme kavuşturmak, her bir üyenin sorun ve meselesini yasal çerçeve içinde çözüme kavuşturmaktır. Olacak ve olurları çözüme kavuşturmaktır. Biz hiçbir hayali vaatte bulunmuyor, hayali bir çaba da göstermiyoruz. Dernek işleri ve inşaat işleri ile ilgili çalışmaları da seçildikten sonra arkadaşlarımızla istişare ederek yapacağız. Değerli üyelerimiz yapacağımız olağan dernek seçiminin hayırlar getirmesini, birliğimizin bütünlüğümüzün daim olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyoruz. Şimdiden teşekkür eder saygılarımızı sunarız” diye konuştu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL