GENEL GÜNDEM SPOR

BİR İLKE İMZA ATTILAR

BİR İLKE İMZA ATTILAR

 

 

Aden Okulları bünyesinde kurulan Antrenör Abdullah Eroğlu yönetimindeki Aden Lisesi Futbol Takımı 15 yaş ortalaması ile şampiyon olarak Tekirdağ tarihinde en genç lise futbol şampiyonu oldu. 2 futbolcusu 10 sınıf diğerlerinin tamamının 9. sınıf öğrencisi olan takım böylece gelecek 3 yıl da çok iddialı olacaklarını açıkça gösterdiler.

 

NAĞMAĞLUP ŞAMPİYON

 

Şampiyonluk hakkında konuşan Aden Okulları yönetim kurulu başkanı Sadık Baş, “Okul sadece sınav yeri değildir başarılı gençlerimizin yeteneklerinin ortaya çıkarılması ve değerlendirilmesi gerektiğinin en büyük göstergesi bu şampiyonluktur. Başta Abdullah hocamın olmak üzere tüm emeği geçen antrenörlerimizi aileleri ve çocuklarımızı kutluyorum” dedi.

 

HEDEF TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU

 

Aden Okul Futbol Takımının antrenörü Abdullah Eroğlu, “u bizim için bir hedefti, başarılı çocuklarımızı biraraya getirdik ve tüm kategorilerin katıldığı turnuvada şehrin en genç takımını kurduk ve şampiyon olduk bu şu demek U17-16-15 yaşların katıldığı bir turnuva U15 takımı şampiyon oldu. Biz çalışmaya devam edeceğiz Aden Okulları’nın bize aslında şehrimize çocuklarımıza sağladığı bu imkanları inşallah Türkiye’de en iyi şekilde temsil edeceğiz. Ben de başta sayın Sadık baş olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL