GENEL

Boğaz turu yapma alternatifleri nelerdir?

Boğaz turu yapma alternatifleri nelerdir?

Boğaz turu yapmak için önünüzde 2 alternatif bulunmaktadır: karışık katılımlı turlara katılmak ya da tekne kiralamak. Amacınız sadece stres atmak için sıkıcı geçen bir gününüzü keyifli hale getirmek ise günün belirli saatlerinde Eminönü, Üsküdar ve Beşiktaş’tan hareket eden karışık katılımlı gezi teknelerine katılabilirsiniz ancak özel bir gününüzü organize etmek ya da önemli bir misafirinizi boğaz turu eşliğinde ağırlamak istiyorsanız mutlaka tekne kiralama alternatifini değerlendirmelisiniz. Bu doğrultuda sizlerin sorunsuz bir boğaz turu deneyimi yaşayabilmesi için en iyi hizmeti en makul ücretler karşılığında sunacak olan Boğaz Çocuğu tekne kiralama ve organizasyon şirketini içimiz rahat bir şekilde tavsiye edebiliriz.

12 AY KESİNTİSİZ TEKNE KİRALAMA HİZMETİ

Boğaz Çocuğu, firmasıyla aynı ismi taşıyan 17 metre uzunluğunda ve en fazla 10 kişilik yolcu taşıma kapasitesine sahip lüks teknesini 12 ay süresince yaz ve kış ayrımı olmaksızın kiraya veriyor. Boğaz turu yapmak için güneşli güzel havaları beklemeniz gerekmiyor çünkü soğuk ve yağışlı havalarda da aynı yaz aylarındaki kalitede boğaz turları düzenleyebiliyorlar. Güzel havalarda açık halde bulunan arka kısım kötü havalarda şeffaf branda ile tamamen kapatılabiliyor. Teknenin iç ortamındaki sıcaklığın durumuna göre müşteri talebi olursa ısıtma sistemleri de devreye sokularak dışarıdaki olumsuz havanın önüne tamamen geçilmesi sağlanıyor. Ayrıca aşırı sıcak havalarda misafirleri serinletmek için klima sistemlerine sahip olduklarını da bilmelisiniz.

2000 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Boğaz Çocuğu için saatlik tekne kiralama ücreti 1000 TL olup en az 2 saat üzerinden kiraya verildiğinden şirkete ödemeniz gereken en düşük ücret 2000 TL olacaktır. Tekne kiralama süresi konusunda hiçbir sınırlama olmayıp boğaz turu programı müsait olduğu sürece ücretini ödeyerek dilediğiniz kadar uzatma yapabilirsiniz. Günlük tekne kiralama hizmeti genelde Adalar ve Boğazda organize edilen yüzme turları için tercih edilmekte olup toplamda 8 saat süren günlük organizasyonlar için ödenmesi gereken ücret de 7000 TL’dir. Günlük turlar sabah 10:00’da başlayıp akşam üzeri 18:00’da sona ermektedir ancak güne daha erken başlamak isteyenler için başlangıç saati hiçbir fiyat farkı alınmadan 09:00’a da alınabilir. Bu haberde yazılan ücretler bugün itibariyle resmi web sitelerinden aldığımız rakamlar olup ilerleyen günlerde değişebilme ihtimali olduğundan güncel fiyatları öğrenebilmek adına sitelerine giriş yapmanız faydalı olacaktır.

ONLİNE BOĞAZ TURU PAKETİ HAZIRLAMA İMKANI

Boğaz turu fiyatları konusunda son derece şeffaf bir politika izleyen Boğaz Çocuğu sunduğu tüm hizmetler için talep ettiği net ücretleri bogazturu.com sitesindeki fiyatlar sayfasında liste halinde sunmakla kalmayıp misafirlerine özel tekne kiralama sayfasındaki fiyat hesaplama aracından online olarak kendi boğaz turu paketlerini de hazırlama imkanı sunuyor. Fiyat hesaplama aracına tekne kiralama sürenizi, katılımcı sayınızı, menü ve varsa ekstra hizmet taleplerinizi işaretlediğiniz an boğaz turu için ödemeniz gereken toplam ücreti ekranda göreceksiniz. Gördüğünüz gibi diğer tekne kiralama şirketlerinde olduğu gibi fiyat bilgisini öğrenmek için telefon açmanız ya da mail gönderip günlerce beklemeniz gerekmiyor çünkü ihtiyaç duyacağınızdan çok daha fazla bilgiye şirketin resmi web sitesinden ulaşabiliyorsunuz. Boğaz Çocuğu teknesini istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve edebilmek için şirkete kaparo göndermeniz gerekiyor ve talep edilen miktar da boğaz turu organizasyonu için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısıdır. O halde elinizi çabuk tutup tekne kiralama sitesini incelemeyi başlayın! Fiyatlar dahil merak ettiğiniz her şeyi net olarak öğrendikten sonra rezervasyon talebinizi kendilerine iletmek için iletişim sayfasındaki bilgileri kullanın! Hızlıca etkileşim almak için Whatsapp uygulamasını kullanmak yerine direkt olarak telefon açmanızı tavsiye ediyoruz. Şimdiden keyifli bir gün boğaz turu yaşamanız dileklerimizle, iyi eğlenceler..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL