AFC KUPASI
Altyn Asyr
BAŞLAMADI 01:00
CSKA Pomir Dushanbe
Sogdiyona Jizzax
BAŞLAMADI 01:00
Neftchi Kochkor-Ata
Gokulam
MS 4 - 2
Mohun Bagan
Al Riffa
38' 2 - 0
Al-Arabi
Al Seeb
38' 0 - 0
Jabala
Tishreen
39' 0 - 0
Hilal Al-Quds
Bashundhara Kings
38' 1 - 0
Maziya
Shabab Al Khaleel
BAŞLAMADI 22:00
Dhofar
Al-Nejmeh
BAŞLAMADI 22:00
East Riffa
Al-Ansar
BAŞLAMADI 22:00
Al-Kuwait
ANGOLA 1. LİGİ
Petro Atletico Luanda
BAŞLAMADI 18:30
Sagrada Esperanca
AVUSTRALYA 1. LİGİ
Adelaide United
MS 0 - 0
Melbourne City
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
Zeljeznicar
BAŞLAMADI 19:00
Borac
Siroki Brijeg
BAŞLAMADI 19:00
Tuzla City
BREZİLYA AMAPAENSE
Ypiranga AP
İPT 0 - 0
Independente AP
Macapa
BAŞLAMADI 02:15
Oratorio
BREZİLYA SERİE B
Novorizontino
MS 0 - 0
Sport Recife
BREZİLYA SERİE C
Confiança
MS 1 - 0
Ferroviario
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
CR Belouizdad
35' 0 - 0
ES Setif
ÇEKYA KUPASI
Slovacko
39' 2 - 0
Sparta Prag
DANİMARKA 1. LİGİ
Esbjerg
BAŞLAMADI 19:30
Fremad Amager
Hvidovre
BAŞLAMADI 19:30
Fredericia
FC Helsingor
BAŞLAMADI 19:30
Lyngby
Nykobing FC
BAŞLAMADI 19:30
Horsens
EKVATOR B LİGİ
El Nacional
MS 2 - 0
Chacaritas
Atletico Santo Domingo
BAŞLAMADI 23:00
Imbabura SC
EL SALVADOR 1. LİGİ
Platense Municipal
BAŞLAMADI 23:30
Alianza FC
ESTONYA 1. LİGİ
Paide Linnameeskond
DA 2 - 1
JK Narva Trans
Pärnu JK Vaprus
39' 0 - 1
TJK Legion
Nomme Kalju FC
BAŞLAMADI 19:30
Tallinna FCI Levadia
FAS PREMİER LİGİ
MAS Fes
BAŞLAMADI 20:15
Wydad Casablanca
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
Vasa IFK
BAŞLAMADI 19:00
GBK
GANA PREMİER LİGİ
Aduana Stars
34' 0 - 0
Elmina Sharks
King Faisal Babes
34' 0 - 0
Eleven Wonders
Real Tamale United
34' 0 - 1
Bechem United
Legon Cities FC
34' 1 - 0
Dreams
Hearts of Oak
34' 1 - 0
Bibiani Gold Stars
Karela United FC
36' 0 - 0
Great Olympics
West African Football Academy
38' 0 - 1
Accra Lions FC
Berekum Chelsea
35' 0 - 0
Medeama SC
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
Deportivo Malacateco
BAŞLAMADI 23:00
CSD Comunicaciones
GÜNEY AMERİKA KUPASI
Ceara SC
MS 6 - 0
General Caballero JLM
Internacional
MS 2 - 0
Independiente Medellin
Club Atletico Banfield
MS 1 - 1
Universidad Catolica(Ekv.)
Nueve de Octubre
MS 2 - 3
Guairena FC
Junior
MS 2 - 0
Oriente Petrolero
Atletico Goianiense
MS 1 - 0
Deportes Antofagasta
GÜNEY KORE 2. LİGİ
Bucheon
MS 0 - 1
Gyeongnam FC
Ansan Greeners
MS 0 - 1
Chungnam Asan
GÜNEY KORE K-LİGİ
Pohang Steelers
MS 0 - 1
Jeonbuk FC
Ulsan Hyundai
MS 1 - 0
Jeju United
Seongnam FC
MS 2 - 2
Suwon FC
Gangwon
MS 1 - 0
FC Seoul
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
Excelsior
BAŞLAMADI 19:45
Heracles Almelo
İNGİLTERE 2. LİGİ
Northampton Town
BAŞLAMADI 21:45
Mansfield Town
İRAN 1. LİGİ
Nassaji Mazandaran
DA 0 - 1
Havadar SC
İSVEÇ 2. LİGİ
Forsbacka IK
BAŞLAMADI 20:00
Sandvikens AIK FK
Asarums IF
BAŞLAMADI 20:00
Kristianstads
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
Orgryte
BAŞLAMADI 20:00
Trelleborg
Utsiktens BK
BAŞLAMADI 20:00
Landskrona
Vasteras SK
BAŞLAMADI 20:00
Jönköpings Södra
Skovde AIK
BAŞLAMADI 20:00
Örebro
İTALYA SERİE B LİGİ
Brescia
BAŞLAMADI 20:00
Monza
JAPONYA J-1 LİGİ
Vissel Kobe
MS 0 - 1
Kawasaki Frontale
Urawa Red Diamonds
MS 3 - 3
Yokohama Marinos
JAPONYA J-2 LİGİ
Omiya Ardija
MS 0 - 1
Grulla Morioka
JAPONYA J-3 LİGİ
FC Gifu
MS 3 - 0
Gainare Tottori
JAPONYA LİG KUPASI
Consadole Sapporo
MS 1 - 1
Sagan Tosu
Gamba Osaka
MS 1 - 3
Kashima Antlers
Kashiwa Reysol
MS 0 - 1
Kyoto Sanga
Tokushima Vortis
MS 0 - 2
Nagoya Grampus
Shonan Bellmare
MS 1 - 0
Jubilo Iwata
Shimizu S-Pulse
MS 2 - 1
Sanfrecce Hiroshima
Oita Trinita
MS 3 - 3
Cerezo Osaka
FC Tokyo
MS 0 - 0
Avispa Fukuoka
LETONYA VİRSLİGA
Super Nova
40' 0 - 1
Spartaks Jurmala
Riga FC
39' 1 - 0
BFC Daugavpils
LİBERTADORES KUPASI
Caracas
MS 0 - 0
The Strongest
Penarol
MS 0 - 0
Cerro Porteno
RB Bragantino
MS 0 - 1
Estudiantes
Flamengo
MS 3 - 0
Universidad Catolica
Sporting Cristal
MS 0 - 0
Talleres
Boca Juniors
MS 1 - 1
Corinthians
LİTVANYA KUPASI
Neptunas Klaipeda
37' 0 - 0
Zalgiris Vilnius
DFK Dainava
37' 0 - 0
Panevezys
MALEZYA SÜPER LİGİ
Johor Darul Takzim
MS 2 - 2
Pahang
MISIR 1. LİGİ
National Bank Egypt
BAŞLAMADI 21:00
Al Ahli
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
Termez Surkhon
MS 2 - 4
Sogdiyona Jizzax
Kuruvchi Kokand 1912
MS 1 - 1
Pakhtakor
PERU PRİMERA - APERTURA
Deportivo Binacional
BAŞLAMADI 00:00
Alianza Lima
Cienciano
BAŞLAMADI 00:00
Academia Cantolao
Alianza Atletico
BAŞLAMADI 00:00
Carlos Mannucci
Atletico Grau
BAŞLAMADI 00:00
Sporting Cristal
Sport Boys
BAŞLAMADI 00:00
FBC Melgar
Ayacucho FC
BAŞLAMADI 00:00
Sport Huancayo
ADT
BAŞLAMADI 00:00
Universidad Tecnica Cajamarca
Deportivo Municipal
BAŞLAMADI 00:00
Carlos Stein FC
Universidad Cesar Vallejo
BAŞLAMADI 00:00
Universidad San Martin
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
Deportes Temuco
MS 2 - 0
Cobreloa
Deportes Santa Cruz
MS 2 - 0
San Luis de Quillota
TFF 3. LİG
Alagöz Holding Iğdır FK
MS 3 - 2
68 Aksaray Belediyespor
İskenderunspor A.Ş.
MS 2 - 1
52 Orduspor FK
TUNUS 1. LİGİ
Olympique de Beja
73' 2 - 0
Etoile Sportive Metlaoui
ES Hamam Sousse
73' 0 - 1
Esperance Zarzis
Club Africain
38' 0 - 0
ES Sahel
UEFA AVRUPA LİGİ
Eintracht Frankfurt
BAŞLAMADI 22:00
Rangers FC

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL