GENEL

Cemal Arıkan: Bütün tedariğimizi şehrimiz esnafından yapıyoruz

Cemal Arıkan: Bütün tedariğimizi şehrimiz esnafından yapıyoruz

FERHAT AKGÜN

Tekirdağ’ın inşaattaki lokomotif firması Tekirdağ Taşar İnşaat’ın sahibi İş İnsanı Cemal Arıkan, sektördeki paydaşları ile iftarda bir araya geldi. Arıkan, “Şirket prensibi olarak hiçbir malımızı Tekirdağ dışından tedarik etmiyoruz. Esnafımızın yaşaması ayakta kalması en büyük amacımız” dedi.

Tekirdağ’da 1994’den beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve şuanda inşaat başta olmak üzere otomotiv, gayrimenkul, mimarlık ve mühendislik, bina mantolama, boyama, asansör sektörlerini de bünyesinde barındıran Hayırsever İş İnsanı Cemal Arıkan tarafından inşaat sektöründeki çalışma arkadaşlarına ve paydaşlarına Yüzüncüyıl Mahallesi Sofra Restoran’da iftar programı düzenlendi. Programa ayrıca Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Münür Karaevli’de katıldı.

Arıkan, “Başta değerli büyüğüm Münür Karaevli Ağabeyim olmak üzere iftarımıza katılan çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bu akşam da tedarikçilerimiz, çalışma arkadaşlarımız ve paydaşlarımızla Ramazan sofrasında bir araya gelelim dedik. Tekirdağ’da 1994’de yılında başladığımız inşaat serüveni yolculuğuna yeni projelerimizle devam ediyoruz. 2022 projelerimiz devam ediyor. 2023 projelerimiz ise yakında temellerini atacağız. İnşaat sektörünün içinde bulunduğu darboğazdan büyüyerek çıkmayı hedefliyoruz. Tekirdağ’dan kazandığımızı yine Tekirdağ’a yatırıyoruz. Şirket prensibi olarak hiçbir malımızı Tekirdağ dışından tedarik etmiyoruz. Esnafımızın yaşaması ayakta kalması en büyük amacımız. Üç kuruş pahalı olsun ama Tekirdağ insanı kazansın diyoruz. Ekmeğimizi kazandığımız şehrimizle ekmeğimizi paylaşıyoruz” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL