CİĞERCİ VEYSEL 3. ŞUBESİNİ DEĞİRMENALTI’NA AÇTI

CİĞERCİ VEYSEL 3. ŞUBESİNİ DEĞİRMENALTI’NA AÇTI

18 Şubat 2022 14:37
CİĞERCİ VEYSEL 3. ŞUBESİNİ DEĞİRMENALTI’NA AÇTI
0

BEĞENDİM


 

FERHAT AKGÜN

Ciğerci Veysel Akdeniz’den Trakya’ya uzanan ciğer lezzetini Tekirdağ’ın merkez ilçesi Süleymanpaşalılarla buluşturdu. Çorlu ve Çerkezköy’de iki şubesi bulunan Ciğerci Veysel, 3. Şubesini İstanbul yolunda Değirmenaltı Mahallesi Mills Otel altında hizmet vermeye başladı.

3 ŞUBESİNİ DEĞİRMENALTI’NA AÇTI

Ciğerci Veysel Çorlu ve Çerkezköy’ün ardından Tekirdağ merkezde 3. Şubesini hizmete açtı. İstanbul Değirmenaltı Mahallesi Mills Otel’in altındaki restorantta hizmete giren restoran Tekirdağlıların ilgisini çekti. Başta ciğer olmak üzere çöpşiş,tavuk, kanat, yürek şiş, Adana, Urfa kebapçeşitlerini müşterilerin beğenisine sunan Ciğerci Veysel, meze ve salata çeşitleri ile de önce göze sonra ise damaklara hitap eden Ciğerci Veysel, müşterilerini bekliyor.

‘TEKİRDAĞ’A HAYIRLI UĞURLU OLSUN’

İşletme Sahibi Veysel Şen, “2016 senesinden beri biz Trakya’dayız Mersin’den buraya geldik. Güzel bir şekilde bu işi yaptığımızı düşünüyoruz. Yeni şubemiz bugün itibarıyla Tekirdağ Süleymanpaşa’da hizmete girdi. Tekirdağ’a hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Ciğer, çöpşiş,tavuk, kanat, yürek şiş, Adana, Urfa kebap  var ve tatlılarımız var ama ön planda çiğerimiz var. Paket servisimiz yok, gel al var. Hizmetimizi restorantımızda veriyoruz, çünkü ciğerin paketi olmaz” dedi

 

 

 

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.