Crovu ile Sosyal Medyada Söz Hakkınız Olsun

Crovu ile Sosyal Medyada Söz Hakkınız Olsun

 

 

 

Türkiye’deki sosyal medya hesaplarının yükselmesini sağlayan, takipçi, beğeni izlenme ve abone hizmeti veren sitelerin başında gelen Crovu müşteri memnuniyetini, kaliteyi ve hizmet garantisini elden bırakmadan, her zaman müşteri odaklı çalışmalar yürütmektedir. 2012 yılından günümüze kadar geçen 7 yıllık süreçte, düzenli müşteriler edinmiş ve kalitesiyle adından söz ettirmiş olan site, her zaman kaliteli hizmet almanın adresi olarak bilinmektedir. Sosyal medya hesaplarınızı güvendiğiniz ellere teslim ederek büyütmek istiyorsanız mutlaka Crovu.com sitesini ziyaret edin.

 

 

Neden Crovu?

 

 

 

Müşterinin güvenliği, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Crovu, müşterilerinin şifrelerini almadan, direkt olarak gönderilen linkler üzerinden işlem yapmaktadır. Böylelikle sosyal medya hesaplarınızın çalınması gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Sektör içinde genellikle şifre isteyen, hesapların kontrolünü ele geçiren hilekar sitelerin yanında, Crovu hem müşteri güvenliğini hem de memnuniyetini garantileyen bir sitedir. Özel hizmetleri ve takviyeleri sayesinde de verdikleri hizmetin kalitesini her zaman artırarak ilerlemektedir.

 

 

 

Facebook Paketleri

 

 

 

Facebook sosyal medyası ne kadar unutulmuş ve eski moda gibi görünse de sayısı azımsanamayacak kadar kullanıcısı hala vardır. Facebook içinde açılmış bir sayfanız varsa daha fazla kişi tarafından takip edilmesini istiyorsanız, Crovu sitesinden yardım alarak hem beğenilerinizi hem de kişisel takipçinizi artırabilirsiniz. Uygun fiyatlara çok kaliteli hizmet alacağınız Crovu, diğer sosyal medya hesapları için de oldukça fazla ve farklı paketler üretmektedir. Böylelikle müşterilerinin hangi pakete ne kadar bütçe ayırabileceğini kendilerinin seçmesini sağlamaktadır.

 

 

 

Ücretlendirmeler Nasıl Oluyor?

 

 

 

Crovu sitesinde, dört ana sosyal medya üzerinden sipariş verebilmektesiniz. Facebook, Twitter, Youtube ve İnstagram hesaplarınıza beğeni, takipçi, izlenme kazanabileceğiniz bu sitede, fiyatlandırmalar, alacağınız hizmet başına göre değişmektedir. Her sosyal medya hesabının beğeni ücreti ve takipçi ücreti farklı olduğu için, siteye giderek aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz hizmetler arasında bütçenize en uygununu seçerek sipariş verebilirsiniz. Uygun fiyatlarının yanında hesabınızın çalınma riskinin olmaması, diğer siteler yerine Crovu.com’u tercih etmenizi sağlayacaktır.

 

 

 

Twitter Paketleri

 

 

 

Twitter insanların linkler, fotoğraflar, videolar ve en önemlisi yazılar paylaştığı bir sosyal medya platformudur. Zaman tüneline ister esprili, ister gündemle ilgili bir yazı yazın fark etmez, insanlar beğendiklerinde retweet etmeye başlarlar. Bu retweet ve beğenme oranı twitter medyasında tanınmıyorsanız genellikle en başta oldukça düşüktür. Hem Türk hem yabancı takipçiler edinebileceğiniz sitede dilediğiniz tweetinizi beğendirerek, diğer insanların karşısına çıkmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle fark edilen hesabınız takibe alınır ve büyüyerek ilerler.

 

 

 

 

Canlı Destek Hizmeti

 

 

 

 

Araştırma, sipariş verme ve sipariş sonrası süreçte sizlerin yanında olması için görevlendirilmiş personeller de sitede bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini önemseyen şirket, hızlı şekilde sizlere geri dönecek bir canlı destek hizmeti vermektedir. Merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz konuları satın alma öncesinde, ödeme yaparken yaşadığınız sıkıntıyı ve bozukluğu satın alma sürecinde, ödemeden sonra beğeni ve takipçi akışı başladıktan sonra yaşadığınız takibi ve beğeniyi bırakma durumunu bile çevrimiçi destek ekipleriyle konuşarak rahatlıkla halledebilirsiniz. Müşterilerine her zaman tam destek veren Crovu sayesinde, sizler de sosyal medya hesaplarınızı büyütebilirsiniz.

 

 

Instagram Paketleri

 

 

 

Uzun süre önce hayatımıza girmiş olan İnstagram’a o kadar bağımlı olduk ki, artık bu sosyal medya yokken biz ne yapıyormuşuz sorusunu kendimize sormaya başladık. Twitter’ın aksine daha çok fotoğraf ve video paylaşılan İnstagram kullanıcıları, daha çok popüler kitleleri takip ederek onların günlük yaşamları hakkında bilgi almayı severler. Instagram sayfanızın bir hizmet verdiğini ve bu hizmeti yaymanız gerektiğini düşünüyorsanız, mutlaka Crovu sitesini ziyaret ederek İnstagram paketlerine göz atın. Uygun fiyat ve kaliteli hizmetleri, Crovu.com’u birinci sıraya taşımaktadır. Bir paket içindeki beğenilerinizi sadece tek bir fotoğrafa aktarmak zorunda da değilsiniz. Farklı fotoğraflarınız arasında dağıtarak tamamen bir sayfa büyümesi de sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Neden Daha Çok Takipçiye İhtiyacım Olsun?

 

 

 

Sosyal medyanın ilerlediği yöne bakıldığında, takipçi, beğeni ve izlenme sadece sayılardan ibaret değildir. Bir hesabın takipçi ve etkileşim oranı ne kadar fazlaysa o hesabın yaşayan ayrı bir dünya olduğunu düşünebilirsiniz. Hem pazarlama hem reklamcılık alanının ilgisini çeken bu sayılar sayesinde sizler de yüksek etkileşiminizden para kazanabilirsiniz. Ürün pazarlama, reklam ve tanıtımlarında kendi hesabınız aracılığıyla yapabilir ve bu iş ortaklıklarını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Sadece daha çok takipçisi olmasını isteyen kişiler de elbette bu sosyal medya paketlerinden alarak hesap hareketlerini artırabilir. Kişinin kendisine kalmış bu seçimlerde, insanların ek gelir kapısı olarak görülmektedir.

 

 

 

Youtube Paketleri

 

 

Youtube izlenme, abone, beğeni ve yorum üzerinden ilerleyen bir algoritmaya sahiptir. Crovu sitesi hem abonelik hem de izlenme hizmeti vererek, Youtube’a girmek isteyen insanlara destek oluyor. Uygun fiyatlara sundukları bu hizmetleri sayesinde hiç izlenmeyen videolarınızın yüzünden üzülmeniz gerekmiyor. Gerçek zamanlı kullanıcılar tarafından izlenen videolarınız ve yine gerçek zamanlı kullanıcılar tarafından takibe alınan Youtube hesabınız sayesinde insanlar sizin kanalınızı fark edecek ve içeriklerinizi izleyecektir. Aynı diğer sosyal medya platformları gibi Youtube’da da para kazanabilirsiniz. Özellikle Youtube’un koyduğu abone ve izlenme süresini geçtikten sonra etkinleşen para kazanma sekmesinden izlenmeniz, beğenmeniz ve yorumunuz oranında gelir elde edersiniz. Daha sonrasında büyüyen hesabınızda farklı markalar Youtube iş ortaklığıyla reklam yerleştirerek sizlere de kar vermektedir.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL