DÜĞÜNDE GELİN DAMATLA BİRLİKTE 300 KİŞİ ZEHİRLENDİ

DÜĞÜNDE GELİN DAMATLA BİRLİKTE 300 KİŞİ ZEHİRLENDİ

6 Ağustos 2021 17:21
DÜĞÜNDE GELİN DAMATLA BİRLİKTE 300 KİŞİ ZEHİRLENDİ
0

BEĞENDİM


FERHAT AKGÜN

 

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde pilav ve kırmızı et ikram edilen düğünde gelin damatla birlikte toplam 300 kişi zehirlendi. Gözünü açamadığını ifade eden damat, “Hanımla birlikte biz de zehirlendik. Gözümü açacak halim yok. Psikolojimiz bozuldu. Hukuki süreç başlatacağız” dedi.

 

CHP Süleymanpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Tekpark A.Ş Avukatı Anıl Kardaş ile Sevilay Türedi’nin haftasonu bir otelin düğün salonunda yapılan düğün merasimlerinde ikram edilen kırmızı et ve pilavdan besin zehirlenmesi yaşayan yaklaşık 300 kişi hastaneye başvurdu. Gelin ve damadında zehirlendiği düğünde tedavi edilen hastalar taburcu edildi.

 

 

2 gündür gözünü açamadığını ifade eden Anıl Kardaş, “Mahvolduk. Hanımla birlikte biz de zehirlendik. Gözümü açacak halim yok. Konuşacak durumda değilim. Psikolojimiz bozuldu. Hukuki süreç başlatacağız” dedi.

 

Nikahı kıydıran Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Ben yemek yiyip düğüne nikah kıymaya gitmiştim. Yemek yemediğim için etkilenmedim. Zehirlenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyorum” dedi.

 

 

 

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.