GENEL GÜNDEM

EĞİTİME DEZENFEKTAN DESTEĞİ

EĞİTİME DEZENFEKTAN DESTEĞİ

 

AK Parti Süleymanpaşa İlçe Teşkilatı, korona virüs tedbirleri kapsamında yüz yüze eğitime geçilen ilk ve orta öğretim kurumlarında, öğretmen ve öğrencilerin sağlıklı bir ortamda eğitimlerini sürdürmelerini desteklemek amacıyla 35 bin dezenfektanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağışladı.

 

 

 

AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla’ya 35 bin dezenfektanı içeren kolileri teslim etti. Başkan Çetin, hayırsever bir işadamı aracılığıyla bağışlanan dezenfektanların sembolik dağıtımı için İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla ile birlikte 100. Mahallesi’nde bulunan Mediha Mehmet Tetikol Ortaokulu’nu ziyaret ettiler.

 

 

 

İlçe Başkanı Sezayi Çetin, AK Parti Süleymanpaşa Teşkilatı olarak yüz yüze eğitime destek vermek, öğrencilerin sağlıklı bir ortamda eğitimlerini sürdürmelerini sağlamak ve hijyenin önemine vurgu yapmak amacıyla ilçe genelindeki ilk ve orta öğretim öğrencilerilerine dağıtılmak üzere Süleymanpaşa Milli Eğitim Müdürlüğü’ne dezenfektan bağışladıklarını ifade etti.

 

 

 

İlçe Başkanı Çetin, kovid salgınının önlenmesi için devletin her türlü önlemi ve imkanı vatandaşlar için seferber ettiğini, dünya genelinde Türkiye’de ölüm, entübe ve bulaşma istatistiklerinin çok düşük olmasının başarılı bir pandemi süreci yönetimi ve sağlık sektörünün güçlü olmasıyla açıklanabileceğini belirterek, “Vatandaşlarımız, devletimizin aldığı tedbirleri ve bu konuda gösterdiği çabayı takdirle karşılıyor. Biz de Teşkilat olarak ilçemizde eğitim ve öğretimini sürdüren çocuklarımıza küçücük de olsa bir katkı sağlamak adına devletimizin bu çabasına destek olmak istedik. Bu vesileyle buradan halkımıza Cumhurbaşkanımızın sıkça dile getirdiği maske, hijyen ve mesafe kurallarına uymalarını tekrar hatırlatmak istiyoruz.” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla da dezenfektanların Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Oğuz Günaçan’ın koordinesinde gerçekleştirileceğini açıklayarak, “Bu zor günlerde okullarımızda sağlıklı eğitim yapılması adına destek veren Ak Parti Süleymanpaşa İlçe Teşkilatına ve hayırsever vatandaşlarımıza öğrencilerimiz adına teşekkür ediyorum. Tüm öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın maske, hijyen ve mesafe kurallarına uymalarını buradan tekrar hatırlatalım” diye konuştu.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL