SAĞLIK YAŞAM

Epimedyumlu macun kullanan erkekler ve kadınlar ne diyor

Epimedyumlu macun kullanan erkekler ve kadınlar ne diyor

Epimedyumlu macun kullanan erkekler ve kadınlar ağız birliği yapmışçasına en iyi marka olarak Epimedium Force macunu tavsiye ediyorlar. Bu markayı tercih etmelerindeki en önemli neden olarak da epimedyumlu macunun tamamen doğal bir içeriğe sahip olduğundan kullandıktan sonra hiçbir yan etki göstermemesi, etki süresi ve yoğunluğu açısından da piyasadaki diğer markalardan çok daha etkili olmasını belirtiyorlar. 18-65 yaş aralığındaki erkekler ve kadınlar tarafından kullanılan Epimedium Force, tamamen yerli ve malı bir ürün olup Tarım ve Orman Bakanlığı izniyle tamamen bitkisel bir gıda takviyesi olarak Organikasyon şirketi tarafından üretilmektedir.

İÇİNDE NELER VAR

 Epimedyumlu macun tamamen doğal içerikli bitkisel bir karışım olup macuna etkisini veren ana bitki Epimedium‘a ilaveten çiçek balı, kırmızı ginseng, demirdikeni, cüce palmiye, ginkgo biloba, harnup pekmezi, dut pekmezi, arı sütü, polen, havlıcan ve zencefil bulunmaktadır. Epimedyumlu macun içeriğinde yer alan bu bitkilerin tamamı doğal ortamlarında yetişmiş kaliteli ürünlerdir. İnsan sağlığına zarar verecek hiçbir kimyasal madde epimedyumlu macun içinde kesinlikle yer almamaktadır.

KULLANIMI NASILDIR

 Epimedyumlu macun kullanımı oldukça basit olup erkek ve kadın kullanıcılar için aynı şekilde kullanılmalıdır. Herbalist uzmanlar tarafından tavsiye edilen kullanım şekli de ilişkiden 1 saat önce sadece 1 çay kaşığı miktarıdır. Epimedyumlu macun yeterince etkili olduğundan daha fazla kullanılmasına hiç gerek yoktur. Daha fazla yediğinizde çok daha iyi yönde etki etmeyeceği gibi tam aksine baş ağrısı, kalp çarpıntısı ya da yüksek tansiyon gibi sağlık sorunlarına sebebiyet verebilir. Epimedyumlu macun bal kıvamında olduğundan yemeden önce kavanoz içinde iyice karıştırıp homojen hale getirirseniz yiyeceğiniz her porsiyona epimedyumlu macun içeriğinin eşit olarak dağılması sağlanmış olur. Epimedyumlu macun kullanan erkekler ve kadınlar tarafından en sık sorulan soruların başında gelen “Alkol ile birlikte kullanılır mı” sorusunu da net olarak “HAYIR” şeklinde cevaplayabiliriz.

KİMLER KULLANMAMALI

Şeker, tansiyon ve kalp hastaları ile hamile ve emzirme döneminde olan kadınlar epimedyumlu macun kullanmadan önce mutlaka doktorlarına danışmalıdırlar. Epimedyumlu macun içinde çiçek balı bulunmaktadır ve dolaşımı hızlandırıp kan basıncını yükseltme özellikleri vardır.

SİPARİŞ YÖNTEMLERİ NELERDİR

 Epimedyumlu macun satın almak için önünüzde 2 seçenek bulunmaktadır: 0507 312 312 0 numarasını günün her saati arayarak teslimat bilgilerinizi iletebileceğiniz gibi Epimediumforce.com sitesindeki sipariş formunu da eksiksiz ve hatasız olarak doldurabilirsiniz. Epimedyumlu macun, sipariş verdikten sonra 2-6 gün içinde elinize geçecektir. Alınan siparişler aynı gün içinde gizli paketleme yapılarak dünyanın her yerine gönderilmektedir. Epimedyumlu macun ödemesini ürünü kargo yetkilisinden teslim alırken nakit olarak yapabileceğiniz gibi firmanın hesabına havale/eft yoluyla da gönderebilirsiniz. Kapıda ödemelerde taşıyıcı kargo firması hizmet bedeli olarak 10 TL talep ettiğinden bu ücreti ödemek istemiyorsanız ödemeyi kargo firmasına değil de Organikasyon şirketine yapmanız gerekiyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL