2 günde 2 polis kalbine yenildi

2 günde 2 polis kalbine yenildi
Dün Çorlu'da bir polisin vefat etmesinin ardından bugün ise Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli Şükrü Yiğit, görev başında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.Kapaklı’da görev yapmakta olan 42 yaşındaki Polis...

Dün Çorlu'da bir polisin vefat etmesinin ardından bugün ise Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli Şükrü Yiğit, görev başında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Kapaklı’da görev yapmakta olan 42 yaşındaki Polis Şükrü Yiğit, geçirdiği kalp krizi sebebiyle görevi başında vefat etti. Yiğit’in Kapaklı’da düzenlenecek törenin ardından toprağa verileceği öğrenildi.

42 yaşındaki Şükrü Yiğit’in bir süredir kalp ritim bozukluğu sebebiyle tedavi gördüğü öğrenildi.

Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde 14 yıldır görev yapan evli ve 3 çocuk babası 47 yaşındaki polis memuru Mehmet Alıç, geçirdiği kalp rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybetti. Mehmet Alıç için çevik kuvvet binası bahçesinde tören düzenlendi.

Törene, Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık, Tekirdağ İl Jandarma Komutanı Osman Kılıç, Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Murat Tabak, ailesi, yakınları ve meslektaşları katıldı.

Eşinin Türk Bayrağına sarılı tabutu başında gözyaşı döken Türkan Alıç, eşinin fotoğrafını kucağına alarak tabutun cenaze aracına taşınması sırasında yürüyerek eşlik etti.

Mehmet Alıç'ın cenazesi, Kazımiye Mahallesi'ndeki Hacı Mehmet Şirikçi Camii'nde kılınan namazın ardından Çorlu yeni mezarlığına defnedildi.