2 MAHALLE SEVGİ KÖPRÜSÜ İLE BAĞLANACAK

2 MAHALLE SEVGİ KÖPRÜSÜ İLE BAĞLANACAK
Süleymanapaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Namık Kemal Mahallesi ile Bahçelievler Mahallesi’ni birbirine bağlayacak sevgi köprüsünün yapımana başlanacağını söyledi.MAHALLE VİDANJÖR DERDİNDEN KURTULDUSüleymanapaşa...

Süleymanapaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Namık Kemal Mahallesi ile Bahçelievler Mahallesi’ni birbirine bağlayacak sevgi köprüsünün yapımana başlanacağını söyledi.

MAHALLE VİDANJÖR DERDİNDEN KURTULDU

Süleymanapaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, yol çalışmalarında sona gelinen Namık Kemal Mahallesi’nde incelemede bulundu. Ana yolların beton asfaltla ara yolların ise kilit taşla kaplandığını ifade eden Eşkinat, “Namık Kemal Mahallesi’nin alt yapı ve üst yapı sorununu bitirdik. Vidanjör eziyeti bizim dönemimizde son buldu. Buda biz nasip oldu. Villa yerleşiminin ağırlıkta olduğu mahallemizin yollarını hızlıca tamamladık. Birkaç sokak sonra tamamen bitecek” dedi.

İKİ MAHALLE BİRBİRİNE BAĞLANACAK

TOKİ konutlarının bulunduğu Bahçelievler Mahallesi ile Atatürk Ormanı’nın arkasında bulunan Namık Kemal Mahallesi’nin arasında geçen dere nedeniyle bağlantı olmadığını belirten Eşkinat, “Bu iki mahallemiz arasında bağlantı yok. Namık Kemal Mahallemizde hiç market yok. Bahçelievler’de market var. Bahçelievler’de cami var Namık Kemal Mahallesi’nde yok. Hem Bahçelievler Mahallemizin üniversite hastanesi ile bağlantısını sağlmak için iki mahalle arasındaki dereye adına sevgi köprüsü diyeceğimiz bir köprü yapacağız. Çalışmalarda sona geldik. Yeni dönemde hizmete sokacağım” diye konuştu.