2. YAŞ GÜNÜ PASTASINI KESTİLER

2. YAŞ GÜNÜ PASTASINI KESTİLER
İyi Parti Tekirdağ İl Başkanlığı yeni il yönetim kurulu ve parti il kurucuları 2. Kuruluş yıldönümü nedeniyle yemekte bir araya geldi. Gecenin sonunda ise 2. Yaş günü pastası kesildi.İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığı...

İyi Parti Tekirdağ İl Başkanlığı yeni il yönetim kurulu ve parti il kurucuları 2. Kuruluş yıldönümü nedeniyle yemekte bir araya geldi. Gecenin sonunda ise 2. Yaş günü pastası kesildi.

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığı 2. Yaş gününü çeşitli etkinlerle kutladı. Gün içinde Atatürk Anıtı’na çelenk sunan ve bir dizi ziyaretler gerçekleştiren İYİ Partililer akşam da Karaevli Düğün Salonu’nda yemekte bir araya geldi. Buradaki yemeğe İl Başkanı Sertaç Alkaya, Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan’ın eşi Nilüfer Kaplan, yeni il yönetim kurulu, partide görev yapan birim başkanları ve parti il kurucuları katıldı.

FİKİRLERİ MAZİDE OLAN ATİYİZ BİZ

Yeni yönetim kurulunu basına tanıtan İl Başkanı Sertaç Alkayara, “Bugün 2. yılımızı kutluyoruz. İYİ parti inşallah Türk Milleti ile birlikte sonsuza kadar yaşayacaktır. Partimiz 2 yaşında olmasına karşılık fikirleri mazide olan atiyiz biz. İYİ Parti bir ajandadan, bir kariyer planından,  ya da küçük hesaptan doğmadı. İYİ partiyi millet çağırdı, millet istedi. İYİ Parti böyle kuruldu. İYİ Parti'nin ne anlama geldiğini, daha iyi anlayabilmek için, bizi yola çıkaran sebepleri bir hatırlayalım. Devlet FETÖ'ye teslim edilmiş, PKK'yla pazarlık masaları kurulmuştu. Türklük, topyekün saldırı altındaydı.Cumhuriyetin değerleri ve Atatürk düşmanlığı, deyim yerindeyse, gençlerin diliyle, trend olmuş” dedi.

TÜRKİYE’NİN İYİ PARTİYE VE MERAL AKŞENER’E İHTİYACI VAR

Alkaya, İYİ Parti devletine, değerlerine, Cumhuriyetine sahip çıkacaktır. AKP de olduğu gibi Mücahidiz diye gelip, müteahhit partisi olmayacaktır. Türk milleti de buna canı gönülden inanmaktadır. Son seçimlerde aldığımız 5 milyon oyla bizi sınırlandırmaya çalışmaktadırlar Bu 5 milyon, baskıya, tedhişe, tehdide karşı başkaldıran, öncülerdir. Son yerel seçimlerle de korku duvarlarını yerle bir ettik. Aynı cesaretle insanlarımız AKP iktidarından hızla uzaklaşırken, akın akın İYİ partiye gelmektedir. Daha kucaklaşacağımız milyonlar var. Haklılığımızı gösterdikçe, sansürü kırıp derdimizi, kaygımızı, ülke için hayal ettiğimiz vizyonu anlattıkça akın akın bize gelecek milyonlar var. Bu milletin evlatları aldatılabilir, yanlış yönlendirilebilir, ancak irfanını teslim etmez. Türk Milleti’ni seveceğiz, Türk milletine güveneceğiz, onun irfanına hitap edeceğiz. O zaman aldatılanlar sorgulamaya başlayacak, o zaman İktidar medyasının tiyatrosunu izleyerek bir illüzyona hapsedilmiş milyonlar soru sormaya başlayacak. O sorulara biz cevap vereceğiz. O titreyip kendine dönüşün öncüleri de biz olacağız. Yani Türkiye’nin İYİ partiye ve Meral Akşener’e ihtiyacı vardır. Bu nedenle özlediğimiz Türkiye’ye kavuşmak için yılmayacağız, yıkılmayacağız Güneşi görünceye kadar yorulmayacağız” diye sözlerini tamamladı.

Konuşmaların ardından hep bir ağızdan 10. Yıl Marşı söylenerek Türk Bayrakları sallandı. Alkaya ve katılımcılar daha sonra ise 2. Yaş günü pastasını kesti.