5 MİLYONA MAL OLDU

5 MİLYONA MAL OLDU
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi Perşembe pazarı içinde devam eden alt yapı ve üst yapı çalışmaları son buldu. 5 milyonluk projeyle birlikte Pazar sokağı şu baskınlarından kurtuldu. Yine çift şerit yol sayesinde Köprübaşı...

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi Perşembe pazarı içinde devam eden alt yapı ve üst yapı çalışmaları son buldu. 5 milyonluk projeyle birlikte Pazar sokağı şu baskınlarından kurtuldu. Yine çift şerit yol sayesinde Köprübaşı trafiği nefes almaya başladı.

Tekirdağ’ın prestijli alt yapı firmaları Tekin Grup ve Saim Uzman işbirliği ile yapılan Ruşen Güneş Caddesi alt ve üst yapı inşaatı tamamlandı. Daha önce baskınlarla gündeme gelen caddenin altına büyük büzler döşendi.

5 milyona mal olan sokak alt yapı bittikten sonra caddeye çift şerit de yol yapıldı. Bu sayede Köprübaşı trafiği nefes alacak. Köprübaşı’ndan sahile kadar olan bölüm asfalt serilecek çift şerit haline getirildi.

Yine bu çift şerit yol Tekira arkasından Dere Sokak’taki kamulaştırmanın bitmesinin ardından sahilden itibaren çevre yoluna bağlanacak. Bu yolun çevre yoluna bağlanması halinde trafik sorunu ortadan kalkmış olacak. Öte yandan son zemin koruma asfaltı atılan caddeyi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, inceledi.