CANİ, YAŞLI KADINI BÖYLE ÖLDÜRMÜŞ

CANİ, YAŞLI KADINI BÖYLE ÖLDÜRMÜŞ
Tekirdağ'da 72 yaşındaki Naciye Saygın'ın 44 yaşındaki Fedai Kavrık tarafından apartman girişinde bıçaklanarak öldürülme anı kameraya saniye saniye yansıdı. Cani yaşlı kadını bıçakladıktan sonra dönüp tekrar boynundan...

Tekirdağ'da 72 yaşındaki Naciye Saygın'ın 44 yaşındaki Fedai Kavrık tarafından apartman girişinde bıçaklanarak öldürülme anı kameraya saniye saniye yansıdı. Cani yaşlı kadını bıçakladıktan sonra dönüp tekrar boynundan bir kez daha bıçaklıyor. Cani katil zanlısı ifadesinde “Cinlerim öldür dedi öldürdüm” dedi.

APARTMAN GİRİŞİNDE ÖLDÜRDÜ

Tekirdağ'da, geçen hafta Naciye Saygın, merkez Süleymanpaşa ilçesi Hürriyet Mahallesi Kuzey Ege Sokak üzerinde bulunan Umut Apartmanı'ndaki dairesine girerken, apartman girişinde 25 yerinden bıçaklanarak öldürüldü. Cinayetin ardından İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Masası ekipleri, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı. Olay yerinde delil toplayan polis, bölgedeki tüm güvenlik kamerası görüntülerini de incelemeye aldı. Polis, yaptığı çalışmada şüphelinin Fedai Kavrık olduğunu belirledi. Düzenlenen operasyonla yakalanan Kavrık, emniyetteki sorgusunun ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece 'Tasarlayarak canavarca hisle adam öldürmek' suçundan tutuklandı.

CİNLERİM ÖLDÜR DEDİ ÖLDÜRDÜM

Kavrık, emniyette verdiği ifadesinde, öldürdüğü Saygın'ı olay günü çay bahçesinde arkadaşlarıyla otururken gördüğünü belirterek, "Bana daha önce arkadaşlarımın yanında hakaret etmişti. Bu konuyu konuşmak için evine gidip konuşmak istedim. Naciye Saygın apartmana giriş yaptığı sırada arkasından bende içeri girdim. Ancak o andan kendimi kaybetmişim. Ne yaptığımı olay yerinden ayrıldıktan sonra anladım. Cinlerim öldür dedi öldürdüm" dediği öğrenildi.

OLAY ANININ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Öte yandan cinayet anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Zanlı 20 saniye gibi kısa bir sürede yaşlı kadının 25 bıçak darbesi ile öldürüyor. Bıçakla birlikte kaçan cani, dönüp tekrar yaşlı kadının boynuna bıçak saplıyor. Görüntüler ise kan dondurdu.

İŞTE O ANLAR