AA MUHABİRİNİN MUTLU GÜNÜ

AA MUHABİRİNİN MUTLU GÜNÜ
Anadolu Ajansı Tekirdağ Muhabiri Mesut Karaduman, hayatını Tuba Başkaya ile birleştirdi. Genç çift düzenlenen düğün töreninde aileleri ve arkadaşları ile gönüllerince eğlendiler.Gazeteci Mesut Karaduman ve Tuba Başkaya dünyaevine...

Anadolu Ajansı Tekirdağ Muhabiri Mesut Karaduman, hayatını Tuba Başkaya ile birleştirdi. Genç çift düzenlenen düğün töreninde aileleri ve arkadaşları ile gönüllerince eğlendiler.

Gazeteci Mesut Karaduman ve Tuba Başkaya dünyaevine girdiler.

DAVETLİLERİ KAPIDA KARŞILADILAR

Tekirdağ Karadeniz İlleri Yardımlaşma Derneği Salonunda düzenlenen düğün törenine geniş katılım sağlandı. Törende genç çiftin ailesi Zeynep ve Hasan Karaduman ile Nermin ve İdris Başkaya, davetlileri kapıda karşıladı.

HALI SAHADAN ÇIKIP DÜĞÜNE GELDİLER

Takı merasiminin ardından genç çift ilk danslarını gerçekleştirdi. Düğünün sürprizi ise Karadeniz Mahallesi Futbol Takımının halı saha maçından çıkıp düğün salonuna gelerek horon oynaması oldu. Trabzonlu Karaduman ailesine sürpriz yapan Karadeniz Mahallesi’nin gençleri, horon performansı ile göz doldurdu. Düğünün sonunda Mesut ve Tuba Karaduman çifti kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür etti.