DALGIÇ’TAN SON DAKİKA ADAYLIK AÇIKLAMASI

DALGIÇ’TAN SON DAKİKA ADAYLIK AÇIKLAMASI
Tekirdağ Eski Belediye Başkanı Adem Dalgıç Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı Bağımsız adaylığı ile ilgili son dakika açıklamasında bulundu.İYİ PARTİ İLE ANLAŞMA SAĞLADIKAdaylığı ile ilgili son gelişmeleri Tekirdağ...

Tekirdağ Eski Belediye Başkanı Adem Dalgıç Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı Bağımsız adaylığı ile ilgili son dakika açıklamasında bulundu.

İYİ PARTİ İLE ANLAŞMA SAĞLADIK

Adaylığı ile ilgili son gelişmeleri Tekirdağ Odak Haber’e değerlendiren Bağımsız Aday Adem Dalgıç, “Dün öğle saatlerinde İYİ Partili arkadaşlar beni arayarak görüşmek istediğini belirtti. Süleymanpaşa’da İYİ Parti ile CHP arasında ittifak anlaşması sağlanamamış. Bu yüzden İYİ Partili arkadaşlar mecliste liste çıkartacaklarını söyledi. Ben de eğer destek verilirse aday olacağımı söyledim. İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi, İl Başkanı ve yönetimden arkadaşlarla birlikte oturduk bir araya geldik. Ben bağımsız aday olarak seçime gireceğim. Gece geç saatlere kadar da İYİ Partili arkadaşlarla meclisin nasıl olması gerektiğini, meclise hangi isimler gelirse daha fazla oy alabileceğimizi kararlaştırdık. Meclis listesi son şeklini almadı. Mutabakat sağlandı. Üç aşağı beş yukarı meclis şekillendi. Bugün son şekli verilerek meclis listesi seçim kuruluna teslim edilecek” dedi.

BAŞVURUSUNU ÇARŞAMBA GÜNÜ YAPACAK

Adaylığı ile birlikte Süleymanpaşa’da seçimlere heyecan geldiğini kaydeden Dalgıç, “Ben bağımsız olarak başvurumu yapacağım. Son gün bugün biliyordum ama değilmiş. Bağımsızlılar için son gün Perşembe günüymüş. Bende Çarşamba günü başvurumu yapacağım. Süleymanpaşa’da heyecan yoktu. Şimdi heyecan geldi. İyi de oldu. Tekirdağ’ın seçimde heyecana ihtiyacı var” dedi.