VELİLERİ BİLGİLENDİRİYORLAR

VELİLERİ BİLGİLENDİRİYORLAR
ADEN Özel Eğitim Kurumları artık velilere ve öğrencilere daha yakın. Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübünde irtibat bürosu açan ADEN Özel Eğitim Kurumları, merak edilen soruları ve eğitim çalışmaları hakkında bilgiler veriyor.Özel...

ADEN Özel Eğitim Kurumları artık velilere ve öğrencilere daha yakın. Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübünde irtibat bürosu açan ADEN Özel Eğitim Kurumları, merak edilen soruları ve eğitim çalışmaları hakkında bilgiler veriyor.

Özel Aden Eğitim Kurumu Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübünde irtibat bürosu açarak velilerin ve öğrencilerin ayağında hizmet vermeye devam ediyor. Haftanın her günü Sabah 09:00 ve 18:00 arasında bilgi almak isteyen veli ve öğrencilere okul ve eğitimler hakkında bilgi veriliyor.

AKILLARDAKİ SORU İŞARETLERİNİ KALDIRIYORUZ

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Özel Aden Eğitim Kurumları Koordinatörü Emrah Yalçıntaş ; “Bir irtibat bürosu açarak velilerimizin ve öğrencilerimizin ayaklarına hizmetimizi getirdik. Burada haftanın 7 günü boyunca bizler, personelimiz ve zaman zaman öğretmenlerimiz, bizlerden bilgi almak isteyen velilerimize ve öğrencilerimize okulumuzu tanıtıyoruz. Kampüsümüz ve eğitimlerimiz ile ilgili, kadrolarımız ile ilgili vatandaşlarımızın akıllarında ki soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz. Yeni kayıt olacak öğrencilerimizle ilgili bilgiler veriyoruz. Okulumuz hakkında bilgi almak isteyen velilerimizi büromuza bekliyoruz.’’ Dedi.