ADEN YİNE BIR İLKE İMZA ATTI

ADEN YİNE BIR İLKE İMZA ATTI
Aden Okulları Apple Smart Teknolojisini Tekirdağ' da kullanan tek okul. 2 yıldır öğrencilerine özel bir yazılımla eğitim veren okul 3 boyutlu eğitim sayesinde Tekirdağ'da eğitimde kaliteyi artırdı.Aden Okulları'nda Apple Smart...

Aden Okulları Apple Smart Teknolojisini Tekirdağ' da kullanan tek okul. 2 yıldır öğrencilerine özel bir yazılımla eğitim veren okul 3 boyutlu eğitim sayesinde Tekirdağ'da eğitimde kaliteyi artırdı.

Aden Okulları'nda Apple Smart Teknolojisinin 3d gösterimi, I tunes, I movies, kahoot, I book programlarını  kullanarak öğrencileriyle günümüz teknolojisini derslerinde uygulanıyor.

Aden Okulları Koordinatörü Emrah Yalçıntaş, "Her yıl bir yenilik parolası ile yolumuza devam ediyoruz. Okul olarak inavasyona değişime yeniliğe önem veriyoruz. İlkleri yaparak şehrimizde eğitim çıtasını yükseltmek istiyoruz. Teknoloji sınıflarımız sayesinde 3 boyutlu öğrenme modeli ile öğrenme ve kavramayı kolaylaştırıyoruz. Akıllı sistemler sayesinde öğrencilerin her zaman bilgiye anında ulaşmasını sağlıyoruz. Tekirdağ'da eğitime yatırımlarımız artarak devam edecek" dedi.