ADEN’DEN ÜNİVERSİTEYE YERLEŞTİRME BAŞARISI

ADEN’DEN ÜNİVERSİTEYE YERLEŞTİRME BAŞARISI
Tekirdağ eğitimine kurulduğu günden beri yön veren Aden Okulları üniversiteye yerleştirmede önemli bir başarıya imza attı. Yerleştirme sonuçlarını paylaşan Aden Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Baş,...

Tekirdağ eğitimine kurulduğu günden beri yön veren Aden Okulları üniversiteye yerleştirmede önemli bir başarıya imza attı. Yerleştirme sonuçlarını paylaşan Aden Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Baş, başarıda emeği geçenlere tek tek teşekkür etti.

Orta ve lise alanında eğitimlerini sürdüren Aden Okulları bu yıl da bir ilke imza atarak Tekirdağ’da ilk ve anaokulu eğitimi de verecek. Okul ilk defa Tekirdağ’da montesörü eğitimi uygulayacak.

Liselere yerleştirme de önemli bir başarı sağlayan okul yine üniversiteye de yerleştirmede adından söz ettirdi. Yerleştirme sonuçlarını paylaşan Aden Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Baş, başarıda emeği geçenlere tek tek teşekkür etti. Tıp fakültesi başta olmak üzere çok sayıda bölüme öğrenci yerleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Baş, “Bu muhteşem başarı için velilere teşekkür etmek istiyorum. Öğretmenlerimize değerli davrandığınız için İlkelerimize saygı gösterip sahip çıktığınız için, Sizden beklentilerimiz konusunda bizi çok iyi anlayıp destek olduğunuz için. Yaşadığınız sıkıntının dedikodusunu yapmak yerinde çözümde bize destek olduğunuz için. Verdiğimiz Disiplinli , İlkeli ve prensipli Eğitimi çok iyi farkedip sahip çıktığınız için ve daha bir çok şey için. Aden velilerimize çok teşekkür ediyorum. İyi ki vardınız ve iyi ki yanımızdaydınız" dedi.