MESTAN ÖZCAN'A KÜÇÜK ADAM ÇIKIŞI

MESTAN ÖZCAN'A KÜÇÜK ADAM ÇIKIŞI
Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yeni bir siyasi parti kuracağı iddiaları ve Davutoğlu’nun kuracağı partinin Trakya sorumlusu olarak gösterilen AK Parti eski İl Başkanı Ahmet Akçay siyasete tekrar döndü.AK Parti İl Başkanı...

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yeni bir siyasi parti kuracağı iddiaları ve Davutoğlu’nun kuracağı partinin Trakya sorumlusu olarak gösterilen AK Parti eski İl Başkanı Ahmet Akçay siyasete tekrar döndü.

AK Parti İl Başkanı iken Tekirdağ’da başarılı siyaset yürüterek AK Parti’nin ilk 3 milletvekili çıkardığı dönemde partinin lideri Ahmet Akçay, siyasete bir süre ara vermenin ardından tekrardan Ahmet Davutoğlu ile birlikte siyasete girdi. Davutoğlu’nun Elazığ’da gönül dostları buluşmasından bir konuşmasını eleştiren AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan, “Şayet bir bölünme olursa, bu bölünenler Vallahi de size meyletmez. Bakıyorum da kalbiniz yerinden çıkacak “bölünme olsa da iş size dönse “diye…Ama bir durun siz. Yeniden birleşeceğiz,yeniden güçleneceğiz ve çok çalışacağız inşallah.Yalnızca oku atmak için yayı gerdik bilesiniz” dedi.

Mestan Özcan’a ise cevabı Ahmet Akçay verdi. Akçay, “Istikametimizi değiştirmedik. Yoldaki çukurları işaret ediyoruz. Ve bunu tali yollar kullanarak değil kendi yolumuzda giderek düzeltmek istiyoruz. Yeni hal yeni yol değildir. Yeni hal yolumuzu sağlamlaştırmak, onarmak üzeredir. umarız idrak edilir” dedi.

Ardından Akçay sosyal medya hesaplarından isim vermeden, “Küçük adamlar, büyük işlerle ilgili fikir beyan etmemeli…” diye paylaşım gerçekleştirdi.