AİLESİNİN FERYATLARINA DAYANAMAYIP EVİNE GERİ DÖNDÜ

AİLESİNİN FERYATLARINA DAYANAMAYIP EVİNE GERİ DÖNDÜ
Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde Cumartesi gece evinden çıkan ve bir daha haber alınamayan 14 yaşındaki Sıla bulundu.Olay, Malkara ilçesi Camiatik Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, 14 yaşındaki Sıla Delen’in...

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde Cumartesi gece evinden çıkan ve bir daha haber alınamayan 14 yaşındaki Sıla bulundu.

Olay, Malkara ilçesi Camiatik Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, 14 yaşındaki Sıla Delen’in anne ve babası 21 Aralık Cumartesi günü akşam saatlerinde yakınlarına misafirliğe gitmiş bir süre sonra eve dönen Balkır çifti kızlarını evde bulamamıştı. Kızlarına ulaşamayan aile durumu polis ekiplerine bildirmesinin ardından 14 yaşındaki genç kızı bulmak için Malkara’da adeta seferberlik ilan edilmişti. 2 gündür her yerde aranan Sıla'nın evine geri döndüğü öğrenildi.

“BAŞKAN YURDAKUL’DA PAYLAŞIMDA BULUNMUŞTU”

Sıla’yı bulmak için sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, genç kız ile ilgili sevndirici haberi de yine sosyal medya hesabından duyurdu. Başkan Yurdakul paylaşımında, "14 yaşındaki kızımız Sıla Delen bulunmuştur. Kızımızı bulmak için yardım eden herkese teşekkür ederim" dedi.

Rahim Taşkın/Ünzüle Coşkun (Çorlu Haber)