CUMHURBAŞKANI TEKİRDAĞ'A GELİYOR

CUMHURBAŞKANI TEKİRDAĞ'A GELİYOR
Cumhurbaşkanı Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 16 Şubat Cumartesi günü Tekirdağ ve Edirne’de miting yapması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programının netlik kazanmadığını ifade eden AK Parti İl...

Cumhurbaşkanı Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 16 Şubat Cumartesi günü Tekirdağ ve Edirne’de miting yapması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programının netlik kazanmadığını ifade eden AK Parti İl Başkanı Mülahim Kuru, kapalı ya da açık hava mitingi olacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 16 Şubat Cumartesi günü önce Edirne’de daha sonra ise Tekirdağ’da vatandaşlara sesleneceği kaydedildi.

Erdoğan’ın Tekirdağ mitingi ile ilgili Tekirdağ Odak Haber’e bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Mülahim Kuru, “Cumhurbaşkamızın Tekirdağ programı netlik kazanmadı. Henüz gelip gelmeyeceği net değil. Yüzde 60 gibi gelebilir. Biz gelecek gibi hazırlıklara başladık. Valilik önü inşaat aşamasında kapalı mı açık mı miting yapacağı henüz belli değil. Buna Cumhurbaşkanızın ekibi karar verecek. Tekirdağ Cumhurbaşkanını karşılamaya hazır” dedi.