SEÇİM ÖNCESİ O HAMLEDEN VAZGEÇİLDİ

SEÇİM ÖNCESİ O HAMLEDEN VAZGEÇİLDİ
Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesi Pınarça Mahallesi’ne yapılması planlanan Termik Santral projesi iptal edildi. Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel tarafından yapılan duyuruda kömürlü Termik Santral projesinin ‘teknik nedenlerden...

Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesi Pınarça Mahallesi’ne yapılması planlanan Termik Santral projesi iptal edildi. Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel tarafından yapılan duyuruda kömürlü Termik Santral projesinin ‘teknik nedenlerden dolayı’ iptal edildiği belirtildi.

TEPKİ ÇEKMİŞTİ YEREL SEÇİM ÖNCESİ VAZGEÇİLDİ

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel’in sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Son günlerde sürekli Tekirdağ kamuoyunu meşgul eden Çerkezköy ile Kapaklı ilçeleri sınırları içerisindeki Pınarça mevkiinde yapılması planlanan kömürlü termik santral ile ilgili olarak; Tekirdağ Milletvekili ve TBMM Başkan Vekili Mustafa Şentop, Tekirdağ Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Mustafa Yel ve Tekirdağ Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK ve MYK Üyesi Çiğdem Koncagül’ün Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile görüşmeleri neticesinde teknik nedenlerden dolayı termik santralin yapımından vazgeçildiği bildirilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.