AK PARTİ TEŞKİLATI GÖREVDEN Mİ ALINIYOR?

AK PARTİ TEŞKİLATI GÖREVDEN Mİ ALINIYOR?
AK Parti Genel Merkez Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’in göreve gelmesinin hemen ardından ilk ziyaretlerinin birisini Tekirdağ’a yapması ‘Tekirdağ Teşkilatı görevden mi alınıyor?’ sorularını...

AK Parti Genel Merkez Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’in göreve gelmesinin hemen ardından ilk ziyaretlerinin birisini Tekirdağ’a yapması ‘Tekirdağ Teşkilatı görevden mi alınıyor?’ sorularını gündeme taşıdı. Kandemir’in kısa bir süre önce Ordu’ya yaptığı ziyaret sonrası Büyükşehir ve AK Parti İl Başkanı görevden alınmıştı.

AK Parti Genel Merkez Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ile Antalya Milletvekili ve Marmara Bölge Koordinatörü Mustafa Köse’yi Tekirdağ’a geldi. Kandemir ve Köse’yi şehir girişinde Milletvekili Çiğdem Koncagül İl başkanı Cüneyt Yüksel ve partililer katıldı. Partide ‘tanışma ve istişare toplantısı’ gerçekleştirildi.

Ziyaretin ardından Kandemir ve Köse Tekirdağ’dan ayrıldı. Kandemir’in ziyareti akıllarda soru işaretleri bıraktı. . Kandemir’in kısa bir süre önce Ordu’ya yaptığı ziyaret sonrası Büyükşehir ve AK Parti İl Başkanı görevden alınmıştı. Kandemir’in bu ziyareti ise yerel seçimler öncesi Tekirdağ teşkilatlarına değişikliğe gidilecek yorumlarının yapılmasına neden oldu.