AK PARTİ YOL HARİTASINI BELİRLEDİ

AK PARTİ YOL HARİTASINI BELİRLEDİ
Tekirdağ’da Cumhur İttifakı adaylarının açıklanmasının ardından AK Parti’de ilk toplantı, milletvekillerinin başkanlığında yapıldı. İl Başkanlığı binasında ilçe başkanları ve belediye başkan adaylarının katılımıyla...

Tekirdağ’da Cumhur İttifakı adaylarının açıklanmasının ardından AK Parti’de ilk toplantı, milletvekillerinin başkanlığında yapıldı. İl Başkanlığı binasında ilçe başkanları ve belediye başkan adaylarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, adaylık sürecinde yapılacak çalışmalar ve ön hazırlıklar konuşuldu.

Cumhur İttifakı’nın Tekirdağ büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarının açıklanmasının ardından ilk istişare toplantısı Cuma günü gerçekleştirildi.  TBMM Başkanvekili ve Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop, Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül’ün başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya İl Başkanlığı ev sahipliği yaptı. AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan ile 9 ilçenin adaylarının katıldığı toplantıda ilçe başkanları da hazır bulundu. Toplantının açış konuşmasını yapan İl Başkanı Mülahim Kuru, tüm belediye başkan adaylarına seçim sürecinin hayırlı olması temennisinde bulundu.  Daha sonra gerçekleşen istişare toplantısında, seçim sürecinde yapılacak çalışmalar ve adayların yapması gereken ön hazırlıklar konuşuldu.