AK PARTİ’DE SÜLEYMANPAŞA’YA BİR ADAY DAHA

AK PARTİ’DE SÜLEYMANPAŞA’YA BİR ADAY DAHA
31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesi Süleymanpaşa ilçesinde AK Parti’den yarışa Efrahim Balım da dahil oldu. Tecrübeli siyasetçi ile birlikte AK Parti’den aday sayısı beşe yükseldi.ANAP’IN İL BAŞKANI...

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesi Süleymanpaşa ilçesinde AK Parti’den yarışa Efrahim Balım da dahil oldu. Tecrübeli siyasetçi ile birlikte AK Parti’den aday sayısı beşe yükseldi.

ANAP’IN İL BAŞKANI BALIM DA ADAY

Seçime 5 ay kala Tekirdağ’da aday adayları da ön plana çıkmaya başladı. ANAP döneminde Tekirdağ’ın önemli siyasilerinden biri olan Efrahim Balım’ın tecrübesi ve her kesimle olan iyi ilişkileri nedeniyle Ak Parti için toparlayıcı bir aday olacağı belirtiliyor. Şu ana kadar aday adaylığı konusunda resmi bir açıklaması olmayan Balım’ın kısa bir süre sonra başvurusunu yapacağı kaydedildi.

ADAY ADAYI SAYISI 5 OLDU

Resmi başvurusunu henüz yapmayan Balım, aday adaylığı konusunda partisinin görev vermesi halinde bu göreve hazır olduğunu söyledi. Kendisinin aday yapılması halinde CHP’ye Süleymanpaşa’da hezimeti yaşatacağını söyleyen Balım, rakibinin kim olduğunun fark etmediğini aktardı. Balım ile birlikte şuana kadar aday sayısı 5 oldu. Diğer 4 aday adayı ise mevcut İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Ali Rıza Eti, Soner Çizen ve Kadir Çebi.