AK PARTİLİ ADAYDAN BAHÇELİ’YE KILIÇ KALKANLI ZİYARET

AK PARTİLİ ADAYDAN BAHÇELİ’YE KILIÇ KALKANLI ZİYARET
AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Adayı Mestan Özcan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret ederek işlemeli kılıç hediye etti.AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Adayı Mestan Özcan, Cumhur ittifakını Tekirdağ’da...

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Adayı Mestan Özcan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret ederek işlemeli kılıç hediye etti.

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Adayı Mestan Özcan, Cumhur ittifakını Tekirdağ’da daha da pekiştirmek adına MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye bir ziyaret gerçekleştirdi. Bahçeli’ye Tekirdağ’daki ittifakla ilgili bilgi veren Özcan, Tekirdağ’da cumhur ittifakının kazanması için var gücü ile çalışacaklarını söyledi. Ziyarette Bahçeli’ye üzerinde Osmanlı Tuğralı sedef işlemeli bir kılıç hediye eden Özcan, daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdi. Özcan fotoğrafın altına ise “Cumhur İttifakı ruhunu şehrimizde de sonuna dek destekleyen MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli büyüğüme saygı ve şükranlarımı sunuyorum” yorumunu yaptı.

Ziyarete ilişkin bir açıklama yapan Özcan, "Sayın Bahçeli ve ekibi Hendek şubemizin daimi müşterilerinden. Cumhur ittifakının adayı olarak Sayın Bahçeli'den randavu talep ettim. Görüşmemiz olumlu geçti. Kendisine 56 gündür Cumhur ittifakının adayı olarak sahada olduğumu ifade ettim. Ziyarette Çorlu'da bir ustamız tarafından yapılan Kanuni Sultan Süleyman'ın kılıcının aynısı olan bir kılıç hediye ettim. Kılıcımız siyasette de keskin oldun" dedi.