AK PARTİ’NİN BÜYÜKŞEHİR ADAYI AÇIKLANDI

AK PARTİ’NİN BÜYÜKŞEHİR ADAYI AÇIKLANDI
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde yapılan AK Parti Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’na katıldı. Burada uzun bir konuşmanın ardından 40 ilin belediye başkan...

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde yapılan AK Parti Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’na katıldı. Burada uzun bir konuşmanın ardından 40 ilin belediye başkan adayını açıkladı. Erdoğan Tekirdağ için Mestan Özcan’ın adını açıkladı. Aday Özcan ile birlikte Erdoğan sahneye Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop, Mustafa Yel, Çiğdem Koncagül, İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Kadın Kolları Başkanı Nihal Erdoğan Köşdere’de çağırdı.

Aday gösterilmesi ile ilgili bir açıklama yapan Ak Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, “Evet yetkiyi aldık. Aday olduk. Tekirdağ Büyük Şehir Belediye Başkanlığına adayız. Seçimler yaklaşıyor. Bu seçimler gerçekten daha önemli, bu dönemde el birliği ile inşallah bütün ilçelerimizdeki belediye başkan adaylarımız açıklandıktan sonra el birliği ile hep beraber çalışmalar yapacağız. Bu çalışmalarımızın performansı çok yüksek olacak. İnanıyoruz ki Tekirdağ AK Parti belediyeciliğine tekrar kavuşacak. Geçmiş dönemlerde bu güzelliği yaşamıştı, bir ara verdik bu aradan sonra inşallah tekrar yine hizmetlerimizle geri dönüyor olacağız. Bu sefer hem bilgi birikimimiz hem de tecrübemiz daha fazla olmuş olacak. Tekirdağ kazanacak diyorum.” Dedi.