ALBAYRAK KILIÇDAROĞLU'NU ZİYARET ETTİ

ALBAYRAK KILIÇDAROĞLU'NU ZİYARET ETTİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu parti genel merkezinden ziyaret etti.Edinilen bilgiye göre yeniden büyükşehre aday olan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı...

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu parti genel merkezinden ziyaret etti.

Edinilen bilgiye göre yeniden büyükşehre aday olan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ankara’ya gitti. İlk olarak Anıtkabir’i ziyaret eden Albayrak daha sonra ise CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu parti genel merkezinden ziyaret etti.

Albayrak sosyal medya hesabından ziyarete ilişkin 3 fotoğraf paylaşarak “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret edip, kendileriyle sohbet ettik. #Tekirdağ Büyükşehir Belediyemizin, 11 İlçede devam eden ve tamamlanan yatırımlarıyla ilgili bilgi verdik. Genel Başkanımız’a ilgisinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Albayrak’ın paylaştığı bir fotoğrafta ise sarı bir zarf merak konusu oldu. Kılıçdaroğlu ile karşılıklı otururken elinde sarı bir zarf tutan Albayrak bu zarfı genel başkana teslim etti.