ALBAYRAK, MESTAN ÖZCAN'A KAPAK YAPTI

ALBAYRAK, MESTAN ÖZCAN'A KAPAK YAPTI
Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, seçim çalışmalarında kendisine 'CHP'li o zat' diye seslenen AK Parti'nin Büyükşehir Adayı Mestan Özcan'ın Sakarya'daki restoranını ziyaret ederek fotoğraf paylaştı.Edinilen bilgiye...

Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, seçim çalışmalarında kendisine 'CHP'li o zat' diye seslenen AK Parti'nin Büyükşehir Adayı Mestan Özcan'ın Sakarya'daki restoranını ziyaret ederek fotoğraf paylaştı.

Edinilen bilgiye göre Parti'nin Büyükşehir Adayı Mestan Özcan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitingi önce Albayrak'a yüklenmiş terör destekçilerinin oyunu isteyip istemediğini sormuştu. Konuşması esnasında Özcan Albayrak'ın ismini zikretmeyerek 'CHP'li o zat' diye söylemişti.

Seçimin ardından bir dizi ziyaret için Ankara'ya giden Albayrak Sakarya Hendek'te İsmail Yeri olarak bilinen alana açılan Mestan Özcan'a ait Özcanlar Köfte restoranını ziyaret etti. Albayrak imalı bir yorum yaparak şu paylaşımı yaptı: CUMHURİYET HALK PARTİSİ TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLAN O ZAT..., Şimdi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olarak #Ankara’ya giderken Tekirdağ’ımızın Değerli Markalarından biri olan Özcanlar Köfte’ye uğrayarak sabah çorbamızı içtik. Özcanlar Köftenin Yönetim Kurulu Başkanı olan Sayın Mestan Özcan’a selam ve sevgilerimizi gönderiyoruz. Biz ülkemizin ve şehrimizin her ferdini ve her markasını çok seviyoruz. Hemşehrilerimiz bize olan sevgilerini sabahın bu saatinde tüm içtenlikleri ile burada da gösterdiler. Biz de onları tüm içtenliğimiz ile seviyoruz.

Kendilerine selam ve sevgilerimi sunuyorum.