ALBAYRAK ÖDÜLÜ KAPTI

ALBAYRAK ÖDÜLÜ KAPTI
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ), su ve kanalizasyon hizmetleri konusunda hizmet alanı içerisindeki belediyelere verilen görevlerin yürütülmesi ve bu konularda yetkilerin kullanılması...

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ), su ve kanalizasyon hizmetleri konusunda hizmet alanı içerisindeki belediyelere verilen görevlerin yürütülmesi ve bu konularda yetkilerin kullanılması noktasındaki başarıları dolayısıyla sertifika almaya hak kazandı.

TESKİ Genel Müdürlüğünde düzenlenen sertifika törenine, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, TESKİ Genel Müdür Vekili Dr. İbrahim İçöz, TESKİ Genel Müdür Yardımcısı İ. Feyzi Ünal, Sistem Eğitim Ve Belgelendirme Firması (SİSBEL) Genel Müdürü Mehmet Solak ve TESKİ daire başkanları katıldı.

Kurulduğu 2014 yılından bu yana sosyal belediyecilik kapsamında vatandaşa kaliteli hizmet vermeyi esas alan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ, başarılarını ödül ve sertifikalarla süslüyor. Bu kapsamda, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, su ve kanalizasyon hizmetleri konusunda hizmet alanı içerisindeki belediyelere verilen görevlerin yürütülmesi ve bu konularda yetkilerin kullanılması noktasında ISO 9001:2015 KYS, ISO 14001:2015 KYS ve ISO 45001:2018 ISGYS sertifikalarını SİSBEL Genel Müdürü Mehmet Solak’tan aldı.

 

“VATANDAŞ ODAKLI HİZMETLERİMİZE DEVAM EDECEĞİZ”

Konu hakkında bir açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, “Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ olarak, halkımıza kaliteli hizmet vermeyi esas aldık. Kurulduğumuz 2014 yılından bu yana çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz. Önümüzdeki dönemlerde de vatandaş odaklı hizmetlerimize devam edeceğiz. Aldığımız sertifikaların hayırlı olmasını diliyorum” dedi.