ALBAYRAK’DAN 2 GÜZEL HAREKET

ALBAYRAK’DAN 2 GÜZEL HAREKET
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ’ın tanınmış simalarından Kadroş bilinen Kadriye Erol’un kızı Ecrin Erol’un 5. yaşını makamında pasta keserek kutladı. Bu hareketi ile takdir toplayan Albayrak,...

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ’ın tanınmış simalarından Kadroş bilinen Kadriye Erol’un kızı Ecrin Erol’un 5. yaşını makamında pasta keserek kutladı. Bu hareketi ile takdir toplayan Albayrak, annesinin mezarını bulamayan Kadroş’la birlikte mezarlık ziyareti yaptı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak,  Tekirdağ’ın tanınmış simalarından Kadroş olarak tanınan Kadriye Erol kızı Ecrin Erol’un 5. yaşını kutladı. Makamında pasta kesen Albayrak, Kadroş’un kızı Ecrin’e yeni yaşında sağlık, mutluluk ve esenliklerle dolu nice yaşlar diledi.

Albayrak bununla da yetinmeyerek Kadroş’un vefat eden annesinin mezarını birlikte ziyaret etti. Albayrak, “Çok sevdiğimiz Kadriye Erol (Kadroş)’un annesini kabristanda ziyaret etmek isteyip bulamadığını öğrendik ve harekete geçtik. Annesinin mezarını bulup, Büyükşehir Belediyemize bağlı din görevlisi personelimizin okumasıyla duamızı birlikte ettik. Kısa zaman içerisinde de düzenlemesini yapacağız. Mekanı cennet olsun” dedi.