ALBAYRAK'DAN FOTOĞRAFLI CEVAP

ALBAYRAK'DAN FOTOĞRAFLI CEVAP
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak kardan yılların temizlenmediği iddialarına fotoğraflı cevap verdi.Sosyal medya hesabından sabah saatlerinde yollardan fotoğraf paylaşan Albayrak, "Günaydın Sevgili #TEKİRDAĞ’lı...

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak kardan yılların temizlenmediği iddialarına fotoğraflı cevap verdi.

Sosyal medya hesabından sabah saatlerinde yollardan fotoğraf paylaşan Albayrak, "Günaydın Sevgili #TEKİRDAĞ’lı Hemşehrilerim, Günaydın #TÜRKİYE Saat 06.00;

Karlı bir Pazar sabahından tüm vatandaşlarımıza güzel bir gün diliyorum. Sabahın erken saatlerinden itibaren ana arterlerde ve 14 Mahallede yolların durumunu inceledik. Herhangi bir sorun yoktur. Kriz masamız, Fen İşlerimiz, TESKİ, İtfaiye Dairemiz devamlı hazır ve çalışma durumundadır. Vatandaşlarımızdan ricamız kesinlikle kar lastiksiz trafiğe çıkmamalarıdır. Ekiplerimiz sabaha kadar aralıksız tuzlama çalışmaları yapmışlardır.

Tüm siyasilerimizden ricam;

KARAYOLLARI, TREDAŞ, AFAD TESKİ, ve BELEDİYELERİMİZ tüm hizmet üreten kurumlar hepimizindir. Bunları siyasallaştırarak ve siyasal rant beklentisi içerisinde olarak yorum yapmak ve sosyal medyada paylaşmak yanlıştır. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve 11 İlçe Belediyemizin tüm ekipleri büyük bir özveriyle çalışmışlardır. Tüm çalışanlarımızı başarılı hizmetleri için kutluyorum. Ayrıca KARAYOLLARI, AFAD ve TREDAŞ ekiplerinede bu süreçte özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum.

Bu arada kar yağışını sıcak odalarından izleyip yerel yönetimlerimizi, oluşabilen kısmi aksaklıkları sosyal medya hesapları üzerinden paylaşarak bundan siyasal beklenti içerisinde olanlarıda üzüntü ile karşılıyor, düşündürücü buluyorum.

Tüm bu çalışmaları devamlı takip ederek bizleri ve tüm kurumları destekleyen ve güç veren Sayın Valim Aziz YILDIRIM’a saygılarımı arz ederim.