ALBAYRAK'DAN MEHMETÇİĞE DESTEK

ALBAYRAK'DAN MEHMETÇİĞE DESTEK
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak öğle yemeğini, 1 günlük kazancını Barış Pınar Harekâtına destek olmak amacıyla Mehmetçik Vakfına bağışlayacak olan Bado Kebapçısında yiyerek, Mehmetçik Vakfına...

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak öğle yemeğini, 1 günlük kazancını Barış Pınar Harekâtına destek olmak amacıyla Mehmetçik Vakfına bağışlayacak olan Bado Kebapçısında yiyerek, Mehmetçik Vakfına destek sundu.

Mehmetçik Vakfına destek yemeğinde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal, TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Atabey Baytöre, Dr. Kaan Gaytancıoğlu ve Emin Pehlivan, Başkan Danışmanları Neşat Erdoğan ve Sertaç Balyemez ile Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ’nin daire başkanları da yer aldı.

Başkan Kadir Albayrak burada yaptığı açıklamada, Bado Kebapçısını sergilediği örnek davranış nedeniyle kutladığını belirterek, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Mehmetçiklerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.