ALBAYRAKLAR'DAN BARIŞ PINARI'NA AFİŞLİ DESTEK

ALBAYRAKLAR'DAN BARIŞ PINARI'NA AFİŞLİ DESTEK
Tekirdağ’da inşaat, kantin ve kız öğrenci yurdu işletmeciliği yapan Albayrak, Türk Ordusu'nun Suriye'de sürdürdüğü Barış Pınarı harekatına işyerlerine astığı afişle destek verdi.Tekirdağ’ın köklü hizmet firmalarında...

Tekirdağ’da inşaat, kantin ve kız öğrenci yurdu işletmeciliği yapan Albayrak, Türk Ordusu'nun Suriye'de sürdürdüğü Barış Pınarı harekatına işyerlerine astığı afişle destek verdi.

Tekirdağ’ın köklü hizmet firmalarında biri olan Albayrak şirketi Tekirdağ’da kantincilik, inşaat ve öğrenci yurdu hizmetleri veriyor. Uzun yıllar şehir merkezinde Tuğlalı Park’ta çay bahçesi hizmeti hastane ve okul kantini hizmetleri veren firma uzun yıllar kazandığı tecrübesini Türkiye’nin en büyük kantinlerinden biri olan araştırma hastanesi kantini ile devam ettiriyor.

Şirket Sorumlusu Enes Albayrak Türk Ordusu'nun Suriye'de sürdürdüğü Barış Pınarı harekatına işyerlerine astığı afişle destek verdi.

Firmaya ait işyerlerinin tamamına afiş astıklarını ifade eden Albayrak, "Barış timsali şanlı ordumuzun mazlum halkların hakkını korumak için yaptığı Barış Pınarı operasyonunda Allah mehmetçiğimizin yardımcısı olsun. Şanlı ordumuzun zaferi şimdiden kutlu olsun. Allah askerimizin ayağına taş değdirmesin. Bizlerde manevi anlamda desteğimizle mehmetlerimizin yanındayız" dedi.