ALBAYRAK'TAN YÜKSEL'E 'PATRON BENİM'

ALBAYRAK'TAN YÜKSEL'E 'PATRON BENİM'
Tekirdağ Büyükşrhir Belediyesinin CHP'li Başkanı Kadir Albayrak AK Part İl Başkanı Mestan Özcan ve Süleymanpaşa´nın AK Partili ilçe belediye başkanı Cüneyt Yüksel´i hedef tahtasına koydu.Patron BenimCHP Tekirdağ İl Kadın...

Tekirdağ Büyükşrhir Belediyesinin CHP'li Başkanı Kadir Albayrak AK Part İl Başkanı Mestan Özcan ve Süleymanpaşa´nın AK Partili ilçe belediye başkanı Cüneyt Yüksel´i hedef tahtasına koydu.

Patron Benim

CHP Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen dayanışma programında konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ´´31 Mart seçimlerinde 4 ilçeyi kaybettik, ama şunu herkes bilsin Büyükşehir Belediye Başkanlığı Cumhuriyet Halk Partisi´nde yani Patron benim´´ dedi.

Arkana Seçimeni Al Öyle Gel

Konuşmasına devan eden Albayrak ´´Öyle ortaya çıkıp arkamda AK Partinin şu milletvekili var, arkamda TBMM Başkanı var, o da yetmezse toplantıya Vali´yi de çağırırım, kimi arkanıza alırsan al, benim arkamda 351800 Tekirdağ´lı nın gücü var, bu gücü arkana alabiliyor musun? önce bu gücü arkana al ondan sonra senle konuşalım´´ dedi.

Halk Adına Ben Karar veririm

Tekirdağ´da patronun kendisi olduğunu kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ´´Patron benim, varsa bir derdin gelirsin anlatırsın, ben evet ya da hayır derim, halkın adına ben karar veririm" dedi.

Vali´nin O Fotoğrafta Ne İşi Var

AK Parti Tekirdağ il teşkilatının Ankar'da Spor Bakanlığında çektirdiği fotoğrafları ve paylaşımları eleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak  "2-3 gün önce Ankara´da çok büyük reklamlar yaptılar 3 ilçe belediye başkanı Süleymanpaşa, Kapaklı, Hayrabolu, Belediye başkanları ile bütün ilçelerin AK Parti ilçe başkanları ile Ankara!ya gitmişler Gençlik Spor Bakanlığı yatırımları için oraya gitmişler, daha sonra AK Parti İl Başkanı beyanat veriyor ´Teşkilatımız ile beraber Spor Gençlik Bakanlığı gittik Protokolü imzaladık´ ilçe teşkilatımız diyor, teşkilatın ortasında içinde değerli bir büyüğümüz, Tekirdağ´ın en büyüğü sayın Valimiz var, arkadaşlar ne olursa olsun, sayın Valimiz o kalabalığın içinde olamaz, orada siyasi bir toplantı var, bunu birçok defa söyledim bir kez daha söylüyorum Devleti temsil eden Vali ile Siyasi partinin bir il başkanı orada olamaz" dedi.

Hiç Kimse Devletin Valisine Abi Diye Hitap Edemez

Konuşmasına devam eden Albayrak "AK Partili siyasetçilere bakıyorum, telefonla konuşurken bir yandan valinin elini sıkıyor, veya valinin makamda telefonla konuşuyor, Vali´ye abi diyor, hiçbir yetkili devletin valisine abi diyemez, Sayın Valimiz de buna müsaade etmemesi lazım" dedi.