ALBAYRAK’TAN ZABITAYA KADROŞLU TAVSİYE

ALBAYRAK’TAN ZABITAYA KADROŞLU TAVSİYE
Zabıta Teşkilatının kuruluş yıldönümünün 193’üncü yılı kutlama etkinliğinde konuşan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Vatandaş Kadir Albayrak’a nasıl davranıyorsanız, vatandaş Kadroş’a...

Zabıta Teşkilatının kuruluş yıldönümünün 193’üncü yılı kutlama etkinliğinde konuşan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Vatandaş Kadir Albayrak’a nasıl davranıyorsanız, vatandaş Kadroş’a da öyle davranacaksınız” dedi.

“ZABITALARIMIZI TAKDİR EDİYORUM”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Zabıta Teşkilatının 193’üncü yılında sizleri tebrik ediyorum. Zabıtalar zaman zaman esnafın ve bizim kızdığımız zaman zaman sevgiyle bağrımıza bastığımız teşkilat. Zabıta güçleri çok zor şartlarda çalışıyorlar. Yaşadığımız bölgenin çevre, trafik düzenin seyyar ile dükkan sahibi arasındaki ilişkiyi kurmada önemli görevler düşüyor. Yerel hizmetlerin disipline edilmesinde çok önemli görev aldılar. Zabıta teşkilatına Büyükşehir Belediye Başkanlığı dönemim boyunca hep sevgiyle bakmışımdır. Yaptıkları görevin zorluğu karşısındaki mücadeleleri ile de takdir etmişimdir” dedi.

“ADIMI KULLANAN HİÇ KİMSENİN İŞİNİ YAPMAYIN”

Kadir Albayrak ismini kullanan hiç kimsenin işini yapmayın diye Başkan Albayrak, “Ama şunun altını çizerek söylüyorum. Hiçbir zaman benim adımı kullanarak size gelenlerin hiçbir işini yapmayın. Ben söylemedikçe. Sizlere ikinci talimatım ise vatandaş Kadir Albayrak’a nasıl davranıyorsanız vatandaş Kadroş’a da öyle davranacaksınız. Yani toplumun bütün kesimini kucaklayacaksınız. Eşit olacaksınız. Güler yüzlü olacaksınız. Bu görevlere kimseyi zorla getirilmedi. Vatandaş her zaman haklıdır. Yerel hizmetleri her zaman görmek ister. Yasalar çerçevesinde her zaman hareket edeceksiniz. Bu şekilde Büyükşehir Belediye Başkanı olarak arkanızdayım. Zabıta haftanız hayırlı olsun” diye konuştu.