ALİ RIZA ETİ’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

ALİ RIZA ETİ’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ
Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Eti, AK Parti’den Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adaylığını geniş bir katılımla açıkladı. Eti, seçilmesi halinde hayata geçireceği...

Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Eti, AK Parti’den Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adaylığını geniş bir katılımla açıkladı. Eti, seçilmesi halinde hayata geçireceği projeleri de tek tek anlattı.

Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Eti,  Bedesten Meydanı’nda AK Parti’den Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı. Meydana gelenlere ise lokma dağıtıldı.

Meydana gelenlere teşekkür eden Eti “Çarşı trafiği bitecek. Trafiği rahatlamak için gerekli tedbirler alınacak. Çarşı esnafının derdine derman olmak için şehin araç sayısına uygun otopark yapılacak. Kalıcı Pazar yeri yapılarak vatandaşın ucuz alış veriş yapması sağlanacak. Hal yapacağız. Üniversiteyi şehre entegre edeceğiz. Yeşil alanı artıracağız. Her yeri ağaçlandıracağız. Değirmenaltına sahil yolu yapacağız. Dalçık yapacağız. Köyleri cazip hale getireceğiz. Gençlere iş imkanı sağlayacağız. Engelliler için seferber olacağız. Tekirdağspor'a imkan sağlayacağız. Tugayın yerini millet bahçesi yapacağız. Sahile halk plağı yapacağız. Çöp fabrikası yapacağız. Sahilden büyükşehir binasına teleferik yapacağız. Demiryolunu sahilden yelken kulübe kadar uzatacağız. Tarihi evleri aslına çevireceğiz. Çevre yolundan geçenleri şehrin içine sokarak ekonomiyi rahatlaycağız. Çamurlu tozlu çukurlu yol kalmayacak. Desteklerini bekliyoruz." dedi.

Eti daha sonra AK Parti İlçe Başkanlığı'na giderek resmi başvurusunu yaptı.