ALTAYOĞLU ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ OLDU

ALTAYOĞLU ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ OLDU
Geçtiğimiz dönem Hayrabolu belediye başkanı olarak görev yapan ve son 31 Mart seçimlerinde yeniden Tekirdağ’ın Hayrabolu ilçesinden CHP Belediye Başkan adayı olan ancak seçilemeyen Fehmi Altayoğlu’na TESKİ’ye özel kalem...

Geçtiğimiz dönem Hayrabolu belediye başkanı olarak görev yapan ve son 31 Mart seçimlerinde yeniden Tekirdağ’ın Hayrabolu ilçesinden CHP Belediye Başkan adayı olan ancak seçilemeyen Fehmi Altayoğlu’na TESKİ’ye özel kalem müdürü oldu. Başarılı belediye başkanı seçilememesine rağmen Büyükşehir Başkanı tarafından onure edildi.

Seçimleri kazanamayan Hayrabolu eski Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu 31 Mart seçimlerinin üzerinden 3 ay gibi bir süre geçmesinin hemen ardından TESKİ’nin özel kalem müdürü oldu.

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürlüğü’nden Genel Müdür Vekili Dr. İbrahim İçöz imzası ile Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne 18 Haziran 2019 tarihinde gönderilen görevlendirme yazısında;

“Genel Müdürlüğümüz bünyesinde münhal bulunan 1. Dereceli Özel Kalem Müdürü kadrosuna 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48, 59 ve 68/B maddeleri ile 5216 sayılı büyükşehir belediyesi kanunun 22. Maddesi uyarınca ataması yapılan Fehmi Altayoğlu görevine başlamıştır. Bilgilerini ve gereğini arz/rica ederim” ibarelerine yer verildi.