ARANIYORDU DEREDE CESEDİ BULUNDU

ARANIYORDU DEREDE CESEDİ BULUNDU
Ailesi tarafından 4 gündür aranan Mehmet Arslan(67), Kapaklı Karaağaç Mevkii’nde ölü bulundu.Kapaklı'da ikamet eden 67 yaşındaki Mehmet Arslan, 17 Ocak Perşembe (bugün) akşam saatlerinde Kapaklı Karaağaç Mevkii’ndeki derede...

Ailesi tarafından 4 gündür aranan Mehmet Arslan(67), Kapaklı Karaağaç Mevkii’nde ölü bulundu.

Kapaklı'da ikamet eden 67 yaşındaki Mehmet Arslan, 17 Ocak Perşembe (bugün) akşam saatlerinde Kapaklı Karaağaç Mevkii’ndeki derede ölü olarak bulundu. Çobanlık yaptığı öğrenilen Arslan’ın cesedi, tesadüfen oradan geçmekte olan kişilerce fark edildi. Cesedi fark eden görgü tanıklarının ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda Emniyet ve Sağlık ekipleri sevk edildi.

DARP İZİNE RASTLANMADI

Sağlık ekiplerinin Mehmet Arslan’ın cesedinde yaptığı ilk incelemede herhangi bir darp izine rastlanmadı. Üzerindeki kıyafetlerin tamamı çıkarılmış bir şekilde ölü bulunan Arslan’ın neden ve nasıl öldüğü sorusu ise gizemini koruyor.

4 GÜNDÜR ARANIYORDU

Edinilen bilgilere göre, 13 Ocak’ta kaybolan ARSLAN için ailesinin emniyete başvurduğu öğrenildi. 4 gündür arama çalışmaları süren yaşlı adamın ölüm haberi, ailesini derinden sarstı.

ADLİ TIP KURUMU’NA GÖNDERİLDİ

Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı’nın olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Arslan’ın cesedi önce Kapaklı Devlet Hastanesi Morgu’na, oradan da otopsisi yapılmak üzere İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Olayla ilgili emniyetin başlattığı soruşturma sürüyor.

Kaynak: Kapaklı Gazetesi